Zavřít reklamu

V roce 2015, když společnost Samsung uvedla na trh Galaxy Note 5, tak si někteří uživatelé poškodili pero S Pen a svůj smartphone poté, co jej omylem vložili do příslušného slotu obráceně. Malý háček zde bránil S Penu, aby se snadno dostalo ze slotu ven. Tyto doby jsou už ale pryč.

Pokud vložíte pero S Pen do slotu zařízení Galaxy S23 Ultra obráceně, nepoškodí se. Nijak se nepoškodí ani smartphone. Při případné nepozornosti se tak nemusíte ničeho bát. Toto konstrukční řešení ostatně není nové, protože Samsung se ze svých chyb učí a od modelu Galaxy Note 7 se řídí stejným designem, který zabraňuje jak poškození S Penu, tak telefonu. Vyzkoušeli jsme to. S Pen se do svého slotu ani nezasune, dáte jej tam maximálně do vzdálenosti hlavy, dál už vás to nepustí.

Toto tedy platí i pro loňskou generaci telefonu Galaxy S22 Ultra. Pero se ostatně nijak nezměnilo, a to ani po softwarové stránce. Samsung mu totiž nepřidal žádné nové možnosti, a jeho funkcionalita je tak naprosto totožná. Pokud se na nové možnosti těšíte, tak mohou přijít nejspíš až s Androidem 14 a jeho nadstavbě Samsungu v podobě One UI 6.0.

Dnes nejčtenější

.