Zavřít reklamu

Valentýn se blíží, a někteří z vás možná přemýšlí nad tím, jakým způsobem ho stráví. Valentýna samozřejmě můžete zcela ignorovat, ale pokud jej náhodou slavíte, možná se vám bude hodit některá z aplikací z našeho dnešního výběru.

Tasty

Chcete svou drahou polovičku překvapit na Valentýna vlastnoručně uvařeným lahodným pokrmem? Vyzkoušejte aplikaci Tasty, v níž najdete pestrou paletu nejrůznějších receptů s podrobnými návody krok za krokem, videi a dalšími podrobnostmi. Aplikace nabízí funkci pokročilého vyhledávání i možnost ukládání receptů mezi oblíbené.

Stažení v Google Play

Yelp

Vlastnoruční večeře se nepovedla? Nevadí, pořád ještě můžete valentýnský večer strávit v nějakém skvělém podniku. S jeho výběrem vám pomůže aplikace Yelp, ve které si můžete najít nejen restauraci, kavárnu nebo třeba bar přesně podle vašich představ, ale také si zde zobrazit mapu, fotografie a hodnocení.

Stažení v Google Play

Bumble

Bojíte se, že na Valentýna zůstanete sami? Díky aplikaci Bumble si můžete valentýnské rande – ale třeba i jen přátelskou schůzku – domluvit klidně na poslední chvíli. Bumble je seznamka, ve které si můžete najít společnost na večer, ale třeba také přátele. Je jen na vás, jak ji zrovna na Valentýna využijete ve váš prospěch.

Stažení v Google Play

Netflix

Valentýnský večer strávený doma nemusí být nudný. Můžete si jej zpestřit zajímavým filmem nebo třeba zhlédnutím hned několika dílů vybraného populárního seriálu. Oblíbenou studnicí zajímavých filmů a seriálů ke zhlédnutí je Netflix, který ostatně můžete sledovat i tehdy, když jste na Valentýna sami.

Stažení v Google Play

Wolt

Potřebujete suroviny na valentýnskou večeři, lahev dobrého pití, jídlo z nedaleké restaurace nebo třeba nákup z drogerie? Wolt vás nenechá na holičkách. Prostřednictvím  této oblíbené aplikace si můžete nechat vše, co si objednáte, doručit až k vašim dveřím.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.