Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Cituji: Zdá se, že letos se Garmin soustředí na dohánění své konkurence. Měl by přidávat podporu EKG a soudě podle aktualizace aplikace Garmin Connect i měření teploty pokožky. Pokud Apple aktualizuje své Apple Watch jednou ročně, což stejně tak dělá Samsung s jeho Galaxy Watch, mohl by Garmin chtít na toto navázat, a to alespoň se svými populárními modely.

    Co je tohle za nesmysl? Odkdy jsou zmíněné značky pro Garmin konkurencí? Garmin se orientuje na poli sporttesterů jehož výrobky nesměřují k tomu být prodlouženou rukou mobilu a má úplně jinou cílovou skupinu lidí.

    Garmin je přímá konkurence pro Apple Watch i Galaxy Watch. Produkty společnosti spadají do chytrých nositelností a počítají s nimi všechny žebříčky prodejů. Mnoho lidí se rozhoduje, zda koupit Garminy nebo řešení daného výrobce. Sám Garmin u svých hodinek uvádí výdrž v režimu chytrých hodinek, což jednoduše znamená, že i řady Forerunner pasuje do role chytrých hodinek, což jsou i AW a GW. Nemusí se vám to líbit, ale je to prostě tak.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.