Zavřít reklamu

S chytrými telefony nemusíte používat jen Apple Watch nebo Galaxy Watch. Garmin je na trhu nositelností ověřenou a populární značkou, která vyniká svými měřícími metrikami i mnohými dalšími funkcemi. Nyní unikly první informace o tom, co by měly přinést nové modely Forerunner 265 a 965. 

Několik z nedávných úniků naznačily, že Garmin uvede na trh nové hodinky Forerunner 265 a 965 během příštích dvou měsících. Údajně přidají AMOLED displej ve stylu modelu Venu a potenciálně přidají některé nové funkce, které Forerunner 955 a 255 v loňském roce vynechaly. Garmin vždy prodával poněkud obscénní množství hodinek, což nejlépe ukazuje právě jeho řada Forerunner s nevysvětlitelným schématem číslování. Ale až na pár výjimek má Garmin tendenci nechat své hodinky existovat na trhu několik let, aby se patřičně prosadily, než uvede jejich novější generaci.

Zdá se, že letos se Garmin soustředí na dohánění své konkurence. Měl by přidávat podporu EKG a soudě podle aktualizace aplikace Garmin Connect i měření teploty pokožky. Pokud Apple aktualizuje své Apple Watch jednou ročně, což stejně tak dělá Samsung s jeho Galaxy Watch, mohl by Garmin chtít na toto navázat, a to alespoň se svými populárními modely. Právě jako první by se tak na roční aktualizační cyklus mohly dostat dva zástupci řady Forerunner.

Pokud jsou úniky pravdivé, Garmin Forerunner 265 a 965 budou kombinovat to nejlepší, co řady Forerunner a Venu nabízejí. Logicky to ale naštve všechny, kteří si koupili loňské modely, kterým není ještě ani rok. Novinky by měly dosáhnout výdrže až 15 dnů v režimu chytrých hodinek a až 24 hodin v režimu GPS, což jsou v případě přítomnosti AMOLED displejů skvělé výsledky. Hodinky by měly přidat funkci Training Readiness a vylepšit Body Battery. Jednou zbrusu novou funkcí bude Wrist-Based Running Dynamics, která vám poskytuje informace o délce kroku, její kadenci a další údaje, k jejichž zobrazení obvykle potřebujete dodatečné zařízení Garminu (Running Dynamics Pod).

Ty nejlepší chytré hodinky koupíte zde

Dnes nejčtenější

.