Zavřít reklamu

Člověka, jakým je Elon Musk, není pravděpodobně třeba nijak dlouze představovat. Jedná se o generálního ředitele Tesly, SpaceX a Boring Company a nyní i vlastníka Twitteru. A jak to tak vypadá, právě na něm ho ohromil příspěvek od MKBHD s demonstrací možností Galaxy S23 Ultra a jeho Space Zoomu.

Cokoli Elon Musk udělá, má jistou odezvu, ať v dobrém nebo nyní s kontroverzemi ohledně Twitteru i špatném. YouTuber Marques Brownlee vystupující pod přezdívkou MKBHD publikoval na Twitteru postup fotografování Měsíce, o čemž jsme vás ostatně informovali v samostatném článku. Vyjma všech možných reakcí na příspěvek je zde pak jedna právě i od Elona. Ten komentoval prostě, ale výstižně, když napsal jen „Wow“.

Nevíme samozřejmě, kolik toho Musk o nových možnostech řady Galaxy S23 ví, i tak na něm ale demonstrace přiblížení zanechala pozitivní dojem. Všiml si toho i americký účet Samsungu. Vzhledem k počtu fanoušků a sledujících, které Elon Musk má, je i takto prosté a jednoduché vyjádření kladnou reklamou pro vrcholnou novinku Samsungu.

Dnes nejčtenější

.