Zavřít reklamu

Programová nabídka populární streamovací služby Netflix se neustále rozšiřuje. Spolu s tím narůstá také počet titulů, které jsou k dispozici nejen v původním znění, ale také s českým dabingem. To je skvělá zpráva především pro diváky, kteří angličtině – která na Netflixu prakticky převládá – příliš neholdují.

Vzhledem k tomu, že počet filmů a seriál na Netflixu narůstá opravdu strmě, je čím dál těžší – respektive zdlouhavější – najít ty, které nabízí i český dabing. Abyste zjistili, zda je daný titul k dispozici s českým dabingem, musíte nejprve kliknout na symbol titulků ve spodní části videa. Nebo ne? Máme pro vás trik, díky kterému na Netflixu okamžitě vyfiltrujete filmy a seriály s českým dabingem. Pokud se nacházíte v rozhraní webového prohlížeče, není nic jednoduššího, než kliknout na tento odkaz, a kliknout na váš profil. Pokud by se vám náhodou výčet filmů a seriálů s českým dabingem neukázal takzvaně na „první dobrou“, klikněte na rozbalovací menu s nápisem Jazyk (prostřední menu) a vyberte Český.

Tento postup funguje také na Netflixu v prostředí mobilního internetového prohlížeče na vašem smartphonu – tedy opět ve webové verzi. Jistě se jedná o zajímavou a užitečnou pomůcku, kterou se rozhodně vyplatí využít. Zmíněným způsobem samozřejmě můžete vyfiltrovat i jiný než český dabing, případně vyfiltrovat filmy s původním českým zněním.

Dnes nejčtenější

.