Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 30. ledna do 3. února obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy A03s, Galaxy A12 Nacho a Galaxy A14 5G.

Na všechny tyto cenově dostupné telefony začal Samsung vydávat lednový bezpečnostní patch. U Galaxy A03s nese aktualizace firmwarovou verzi A037GXXS2CWA3 a jako první dorazila mimo jiné do Velké Británie a Francie, u Galaxy A12 Nacho verzi A127FXXS7CWA1 a jako první byla dostupná v desítkách evropských zemí včetně Polska, Německa, Francie, Itálie, Španělska, Nizozemska, Rumunska nebo Velké Británie a u Galaxy A14 5G verzi A146BXXU1AWA2. Pro posledně jmenovaný smartphone, v současnosti dostupný jen na několika málo trzích, jde o první softwarový update.

Pro připomenutí: lednový bezpečnostní patch řeší více než pět desítek vysoce nebezpečných androidových vulnerabilit. Samsung ve svém softwaru opravil mimo jiné chybu vstupu ve službě TelephonyUI, která útočníkům umožňovala nakonfigurovat „preferované volání“, zranitelnost napevno zakódovaného šifrovacího klíče v NFC přidáním správného použití rozhraní s náhodným soukromým klíčem, aby se zabránilo odhalení klíče, nesprávné řízení přístupu v telekomunikačních aplikacích pomocí logiky řízení přístupu, aby se zabránilo úniku citlivých informací, nebo zranitelnost v bezpečnostní službě Samsung Knox týkající se oprávnění nebo privilegií.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.