Zavřít reklamu

S představením nové vlajkové řady Galaxy S23 se Samsung naplno vrací k vývoji softwarových aktualizací. Před pár hodinami začal vydávat nový (tedy únorový) bezpečnostní patch pro řadu Galaxy Note20. A nyní vydal update pro Galaxy Store, který přináší ikonu Material You.

Počínaje loňským rokem začal Samsung do svých nativních aplikací zavádět dynamické ikony Material You. Nyní začal vydávat ikonu s novým designovým jazykem Googlu pro obchod s aplikacemi Galaxy Store. Nová aktualizace povyšuje jeho verzi na 6.6.09.62. Pokud chcete aplikaci aktualizovat, otevřete ji a zkontrolujte, zda jste nejnovější update již obdrželi. Někteří uživatelé, kteří aktualizaci ještě neobdrželi, zkusili na telefonu změnit datum na 7. února 2023 a tento trik fungoval, takže jej můžete vyzkoušet také. Nová ikona mění svou původní růžovou barvu na tu, která je inspirovaná barvami tapety vašeho telefonu.

Můžeme doufat, že dynamickou ikonu Material You nakonec dostanou všechny nativní aplikace korejského obra (včetně těch, které nejsou na jeho telefonech a tabletech předinstalované). Celé uživatelské rozhraní by tak mělo jednotný vzhled, což by ocenil nejeden uživatel. Ne každému se však může nový design líbit, proto je dobře, že jej lze v Nastavení vypnout.

Související články

Dnes nejčtenější

.