Zavřít reklamu

Uvažujete o koupi telefonu Galaxy S23 Ultra a přemýšlíte zároveň, jakou ochranu pro něj pořídíte? My vám přemýšlení usnadníme – zde je pět nejlepších obalů pro novou nejvyšší „vlajku“ Samsungu.

FIXED Story pro Samsung Galaxy S23 Ultra

Naším prvním tipem je kryt FIXED Story pro Samsung Galaxy S23 Ultra černý. Kryt je vyroben z TPU (termoplastického polyuretanu) a má výřezy pro konektory a tlačítka. Nabízí se v černé, růžové, modré a červené barvě a jeho cena činí 299 Kč.

Kryt FIXED Story pro Samsung Galaxy S23 Ultra koupíte zde

FIXED Opus pro Samsung Galaxy S23 Ultra

Druhým tipem je pouzdro FIXED Opus pro Samsung Galaxy S23 Ultra černé. Pouzdro je vyrobeno z umělé kůže a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, prostor pro platební kartu, integrovaný stojánek a má výřezy pro konektory a tlačítka. Zavírá se na magnet, takže nehrozí, že by se vám samovolně otevřelo. Prodává se za 399 Kč.

Pouzdro FIXED Story pro Samsung Galaxy S23 Ultra koupíte zde

Samsung Galaxy S23 Ultra Silikonový kryt Navy

Dalším tipem je Samsung Galaxy S23 Ultra Silikonový zadní kryt Navy. Kryt, jak už název prozrazuje, je vyroben ze silikonu, což znamená, že spolehlivě přilne k telefonu a nebude klouzat z rukou. Samozřejmě mu nechybějí výřezy pro konektory a tlačítka. Jeho cena je 999 Kč.

Samsung Galaxy S23 Ultra Silikonový kryt Navy koupíte zde

Samsung Galaxy S23 Ultra Flipové pouzdro Smart View Cream

Předposledním tipem je Samsung Galaxy S23 Ultra Flipové pouzdro Smart View Cream. Pouzdro je vyrobeno z TPU a polyuretanu a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, kapsu pro platební karty a má „okno“ pro zobrazení základních údajů na telefonu a otvory pro konektory a tlačítka. Prodává se za 1 299 Kč.

Samsung Galaxy S23 Ultra Flipové pouzdro Smart View Cream koupíte zde

Samsung Galaxy S23 Ultra Ochranný kryt s odnímatelným úchytem

Posledním tipem v našem dnešním výběru je Samsung Galaxy S23 Ultra Ochranný kryt s odnímatelným úchytem na příslušenství Black. Kryt je vyroben z pevného TPU a má silné nárazníky, které telefon chrání před poškozením při pádu, a vyklápěcí úchyt. O výřezech pro konektory a tlačítka se snad nemusíme ani zmiňovat. Pokud je vám kryt povědomý, nemýlíte se – byl předmětem úniku těsně před představením řady Galaxy S23. Jeho cena je sice vysoká – 1 499 Kč – máte s ním však jistotu, že vaši novou Ultru maximálně ochrání.

Samsung Galaxy S23 Ultra Ochranný kryt s odnímatelným úchytem koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.