Zavřít reklamu

Samsung se v letošním roce chystá představit několik nových modelů řady Galaxy M. Jedním z nich je Galaxy M14 5G, který zatím neměl tolik úniků jako jiné připravované modely řady, například Galaxy M54 5G. Nyní do éteru pronikly jeho vůbec první (a podle všeho rovnou oficiální) rendery.

Rendery, které pustil do oběhu web The Tech Outlook, ukazují Galaxy M14 5G ve třech barvách: tmavě modré, světle modré a stříbrné. Telefon má plochou obrazovku s nesouměrnými rámečky a kapkovitým výřezem a na zádech tři oddělené fotoaparáty. Na první pohled jako by z oka vypadl nedávno představenému telefonu Galaxy A14 5G.

V tuto chvíli se toho o Galaxy M14 5G moc neví. Údajně bude vybaven čipsetem Exynos 1330, minimálně 4 GB operační paměti a softwarově poběží na Androidu 13 s „ořezanou“ verzí nadstavby One UI 5 s přízviskem Core. S ohledem na svého předchůdce Galaxy M13 5G můžeme očekávat, že do vínku též dostane displej s úhlopříčkou kolem 6,5 palců, alespoň 50MPx hlavní fotoaparát, baterii s kapacitou minimálně 5000 mAh či 3,5mm jack. Primárně bude zřejmě určen pro indický trh. Kdy jej Samsung uvede na scénu, v tuto chvíli není známo, podle všeho to však nebude v nejbližší budoucnosti.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.