Zavřít reklamu

Modely řady Galaxy S23 nejsou jedinými telefony Samsungu pro tento rok, jejichž design před jejich uvedením na scénu odkryly uniklé rendery. Takto byly odhaleny i připravované telefony řady Galaxy A a nyní se k nim přidal další model pro střední třídu Galaxy M54 5G. Z jeho renderů vyplývá, že se bude v něčem držet designové filozofie Samsungu pro letošní rok, a v něčem se od ní bude lišit.

Rendery, které zveřejnil web MySmartPrice, ukazují Galaxy M54 5G ve dvou barvách: tmavě modré a stříbrné. Na rozdíl od většiny smartphonů, které Samsung plánuje letos představit, nemá plochý zadní panel nebo téměř plochý rám. Místo toho to vypadá, že má 2,5D zadní panel, což znamená, že jeho okraje jsou lehce zakřivené. Rám se zdá být spíše kulatější a má chromovanou povrchovou úpravu, místo aby sdílel stejnou barvu jako zadní panel.

Co Galaxy M54 5G naopak s dosud uniklými telefony Samsungu pro tento rok sdílí, je design zadního fotoaparátu, kdy každý fotoaparát má svůj vlastní výřez. Fotoaparáty jsou zde tři.

Telefon bude podle dostupných úniků disponovat 6,7palcovým displejem, čipsetem Exynos 1380, 64MPx hlavním fotoaparátem a baterií s kapacitou 6000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Softwarově jej bude podle všeho pohánět Android 13 s nadstavbou One UI 5.0. Představen by mohl být někdy na jaře.

Telefony Samsungu s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Dnes nejčtenější

.