Zavřít reklamu

Pouhý den před oficiálním oznámením vlajkové řady Samsungu zde opět máme další úniky odhalující podobu chystaných novinek. Na internetu se totiž objevilo praktické video Galaxy S23 Ultra a reálné jeho fotografie, stejně jako ty modelů Galaxy S23 a Galaxy S23+. 

Uživatel Twitteru, Dylan Xitton, zveřejnil několik reálných fotografií Galaxy S23 Ultra. Publikoval ale také praktické video telefonu, kde jej prohlíží ze všech úhlů. Vypadá to, že jde o skutečné zařízení, které je již vystavené v Čile u tamního operátora Wom, který to pravděpodobně nevydržel a zařízení prostě ukázal světu dříve, než měl.

Telefon je v černé (Phantom Black) barvě a zdá se, že na něm běží demo režim s předváděním funkcí. Marketingový materiál na stole pak uvádí 6,8palcový QHD+ displej, 200MPx primární fotoaparát, 12MPy ultraširokoúhlý fotoaparát, dva 10MPx teleobjektivy, 256GB/512GB úložiště, 5000mAh baterie a S Pen.

Oblíbený Ice universe nespí, a aby nebyl pozadu, uveřejnil několik živých fotografií rovnou celé připravované řady. Snímky ale nejsou příliš kvalitní a vypadá to, jako by je fotil narychlo někde v kuchyňce nebo na letišti. Na zadních stranách telefonů je pak začerněné IMEI. Jen připomínáme, že oficiální představení produktů je plánováno na středu 1. února od 19:00 našeho času.

Dnes nejčtenější

.