Zavřít reklamu

Mohlo by se zdát, že když příští vlajková řada Samsungu Galaxy S23 bude představena již zítra, proud všemožných úniků o ní se už musel vyčerpat. Naštěstí pro nás/vás tomu tak není. Nový únik má podobu renderů ukazujících odolné pouzdro pro Galaxy S23.

Rendery, které pustil do oběhu známý leaker Sudhanshu Ambhore, ukazují odolné pouzdro Rugged Gadget Case with Stand od Samsungu. Jak název naznačuje, pouzdro bylo navrženo tak, aby modelům Galaxy S23 poskytovalo maximální možnou ochranu. Do vínku dostalo robustní konstrukci se silnými nárazníky, které telefony chrání před poškozením při pádu, a vyklápěcí stojánek/úchyt.

Pouzdro kromě toho disponuje vroubkovanými okraji pro lepší uchopení a propracovaným vzorem na šedém zadním panelu. V tuto chvíli není jasné, jestli bude dostupné ve více barevných variantách. Známa není ani jeho cena. Lze však očekávat, že nebude úplně nejnižší.

Vše, co potřebujeme o příslušenství pro Galaxy S23 vědět, a zbývající detaily o řadě se dozvíme již ve středu, kdy se koná příští akce Galaxy Unpacked. Kromě nové vlajkové řady na ní Samsung podle všeho představí i novou řadu notebooků Galaxy Book3.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.