Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 23. do 27. ledna obdržela softwarovou aktualizaci. Tentokrát jde pouze o dvě, a to Galaxy A30 a Galaxy M51.

Na oba starší telefony začal Samsung vydávat lednový bezpečnostní patch. U Galaxy A30 nese aktualizace firmwarovou verzi A305FDDS6CWA3 a jako první dorazila na Srí Lanku a u Galaxy M51 verzi M515FXXS4DWA3 a jako první byla dostupná v Mexiku, Panamě, Peru, Bolívii a Brazílii. V následujících dnech by se oba updaty měly rozšířit do dalších zemí.

 

Lednový bezpečnostní patch řeší více než 50 vysoce nebezpečných androidových vulnerabilit. Samsung ve svém softwaru opravil mimo jiné chybu vstupu ve službě TelephonyUI, která útočníkům umožňovala nakonfigurovat „preferované volání“, zranitelnost napevno zakódovaného šifrovacího klíče v NFC přidáním správného použití rozhraní s náhodným soukromým klíčem, aby se zabránilo odhalení klíče, nesprávné řízení přístupu v telekomunikačních aplikacích pomocí logiky řízení přístupu, aby se zabránilo úniku citlivých informací, nebo zranitelnost v bezpečnostní službě Samsung Knox týkající se oprávnění nebo privilegií.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.