Zavřít reklamu

Smartphony nestačí chránit jen pouzdry a kryty, protože ty obvykle nechrání obrazovku, a když už, tak nedostatečně. Pro ochranu displeje jsou tu tedy především tvrzená skla, která ale v určitých ohledech mohou chránit i oblast fotoaparátů. Zde je výběr těch nejlepších pro řadu Galaxy S22.

Spigen Glas.tR EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy S22 5G

Prvním tipem na tvrzené sklo pro základní model Galaxy S22 je Spigen Glas.tR EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy S22 5G. Sklo je lesklé, má 2,5D zaoblení, tvrdost 9H a tloušťku 0,3 mm. Součástí jeho balení je instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Prodává se za 323 Kč.

Sklo Spigen Glas.tR EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy S22 5G koupíte zde

PanzerGlass Samsung Galaxy S22 (celolepené s funkčním otiskem prstů)

Druhým tipem pro Galaxy S22 je PanzerGlass Samsung Galaxy S22 (celolepené s funkčním otiskem prstů). Sklo má 2,5D zaoblení, tvrdost 9H a tloušťku 0,4 mm. Je kompatibilní s čtečkou otisků prstů a antibakteriální. Součástí jeho balení je čisticí hadřík, stěrka a samolepka na odstranění prachu. Stojí 909 Kč.

Sklo PanzerGlass Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Tempered Glass Protector rámečkové pro Samsung Galaxy S22+ 5G + sklo na kameru

Druhým tipem pro model Galaxy S22+ je Tempered Glass Protector rámečkové pro Samsung Galaxy S22+ a sklo na kameru. Sklo je lesklé, má 2,5D zaoblení, tvrdost 9H, tloušťku 0,3 mm a je kompatibilní s čtečkou otisků prstů. V balení najdete čisticí hadřík. Sklo se prodává za 399 Kč.

Sklo Tempered Glass Protector pro Galaxy S22+ 5G + sklo na kameru koupíte zde

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Pro nejvyšší model řady Galaxy S22, tedy S22 Ultra, je obtížné tvrzené sklo na obrazovku sehnat, a to kvůli jejímu zakřivení. Proto vám u něj doporučíme „jen“ ochranné sklo na jeho zadní fotoaparáty. Prvním tipem je Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy S22 Ultra 5G. Sklo je lesklé, má 2,5D zaoblení, tvrdost 9H a tloušťku 0,3 mm. V balení najdete čisticí hadřík, alkoholový hadřík, stěrku a samolepku na odstranění prachu. Může být vaše za 199 Kč.

Sklo Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy S22 Ultra 5G koupíte zde

Tempered Glass Protector safírové pro kameru Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, vínové

Druhým tipem pro Galaxy S22 Ultra a zároveň posledním v našem dnešním výběru je Tempered Glass Protector safírové pro kameru Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, vínové. Sklo má 3D zaoblení a tloušťku 0,23 mm. Součástí jeho balení je instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu. Prodává se za 799 Kč.

Tempered Glass Protector pro kameru Galaxy S22 Ultra 5G koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.