Zavřít reklamu

Koupili jste si telefon řady Galaxy S22 a sháníte pro něj vhodnou ochranu? Už nemusíte, zde jsou naše tipy na nejlepší obaly – pouzdra a kryty – pro každý model.

Samsung Galaxy S22 5G Silikonový zadní kryt

Prvním tipem pro základní model Galaxy S22 je silikonový zadní kryt. Kromě silikonu je vyroben z polykarbonátu, je kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a má výřezy pro konektory a tlačítka. Jeho vysoká pevnost slibuje dokonalé přilnutí k telefonu. Nabízí se v tmavě zelené, černé, červené, žluté a modré barvě a prodává se za 369 Kč.

Samsung Galaxy S22 5G Silikonový zadní kryt koupíte zde

Mobiwear Kožené flip pouzdro pro Samsung Galaxy S22

Druhým tipem pro Galaxy S22 je Mobiwear Kožené flip pouzdro. Je vyrobeno z kůže a TPU (termoplastického polyuretanu) a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek a výřezy pro konektory a tlačítka. Zavírá se na magnet. Je dostupné v zelené, černé, hnědé, červené, tmavě červené a modré barvě a stojí 699 Kč.

Mobiwear Kožené flip pouzdro pro Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Mobiwear flip pro Samsung Galaxy S22 Plus

Pro „pluskový“ model Galaxy S22 tu jako první tip máme pouzdro Mobiwear flip. Je vyrobeno z umělé kůže a TPU a má ochranu displeje proti poškrábání, odření nebo prasknutí, integrovaný stojánek, výřezy pro konektory a magnetické zavírání. Příjemným bonusem je velmi atraktivní design. Prodává se za 499 Kč.

Pouzdro Mobiwear flip pro Samsung Galaxy S22+ koupíte zde

Spigen Thin Fit Black Samsung Galaxy S22+ 5G

Druhým tipem pro Galaxy S22+ je kryt Spigen Thin Fit Black. Je vyroben z TPU a polykarbonátu, je kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, má výřezy pro konektory a tlačítka a chlubí se funkcí Air Cushion, která pohlcuje sílu nárazu a telefon chrání před poškozením. Jeho cena činí 749 Kč.

Kryt Spigen Thin Fit Black Samsung Galaxy S22+ 5G koupíte zde

Epico Elite Flip Case Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Pro nejvyšší model řady Galaxy S22, tedy S22 Ultra, jsme jako první tip vybrali pouzdro Epico Elite Flip Case. Je vyrobeno z umělé kůže a TPU a do vínku dostalo ochranu displeje proti poškrábání, kompatibilitu s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka a magnetické zavírání. Potěší minimalistickým a zároveň elegantním designem. Stojí příjemných 189 Kč.

Pouzdro Epico Elite Flip Case Samsung Galaxy S22 Ultra 5G koupíte zde

Spigen Tough Armor Black Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Druhým tipem pro Galaxy S22 Ultra a zároveň posledním v našem dnešním výběru je kryt Spigen Tough Armor Black. Je vyroben z TPU a polykarbonátu, je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a disponuje výřezy pro konektory a tlačítka a funkcí Air Cushion. Díky tvrdému tělu skvěle přilne k telefonu. Prodává se sice za poměrně vysokých 989 Kč, máte s ním však jistotu, že váš drahý telefon bude dokonale chráněn.

Kryt Spigen Tough Armor Black Samsung Galaxy S22 Ultra 5G koupíte zde

Dnes nejčtenější

.