Zavřít reklamu

Na internetu se už objevily první videa rozbalování nejočekávanějšího telefonu Samsungu letošního roku, nyní přicházejí i první Galaxy S23 Ultra fotky v noci, které vypadají naprosto úchvatně. Ostatně posuďte sami. 

První video nebylo příliš věrohodné a spíše se snaží těžit z toho humbuku kolem řady Galaxy S23. To, které ale v síti Twitter publikoval Edwards Urbina už vypadalo o poznání lépe. Váhu mu nyní dávají i jeho další příspěvky, ve kterých ukazuje, jak fotí Galaxy S23 v noci. Dá se totiž tušit, že má telefon před jeho premiérou k dispozici k podrobnému testování, které bude moci uveřejnit v den představení.

Fotografie pořídil za pomoci nového 200MPx širokoúhlého fotoaparátu telefonu se snímačem ISOCELL HP2 se světelností F1,7, OIS a automatickým ostřením Super QPD. Samsung u jeho představení tvrdil, že dokáže správně zaostřit i při extrémně slabém osvětlení s minimálním jasem 1 lux (což odpovídá světlu vydávaném Měsícem).

První snímek by měl být vždy zachycen bez nočního režimu, zatímco u toho druhého by měl být aktivovaný režim Noc. Ve všech třech sadách fotografií je mezi výsledky obrovský rozdíl. Pokud jsou tedy fotografie skutečně pravdivé, je evidentní, že se máme na co těšit. Moudřejší ale budeme až 1. února, na kdy má Samsung naplánované oficiální představení Galaxy S23. Mějte na paměti, že fotografie jsou stažené, a že jejich kvalita nemusí odpovídat tomu, jak bude Galaxy S23 Ultra skutečně fotit. Jistý obrázek si z toho ale udělat můžeme.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.