Zavřít reklamu

Povánoční výprodej plný slev na Alze vrcholí, protože končí už tuto neděli. Pokud uvažujete o koupi nového produktu značky Samsung, rozhodně byste neměli váhat, protože aktuální ceny jsou skutečně lákavé a nikde není zaručeno, že se vzhledem k aktuální ekonomické situaci budou v dohledné době opakovat.

Samsung Jet70 easy VS15T7033R4

Jedná se o kvalitně zpracovaný spotřebič, který vyniká množstvím moderních technologií a praktických funkcí.Tento lehký a výkonný tyčový aku vysavač je určen pro různé typy podlah. Díky kvalitnímu invertorovému motoru generuje vysavač sací výkon až 150 W, což vám zajistí dokonalé výsledky při čištění. Špičkový filtrační systém se postará o dokonalé vyčištění nasátého vzduchu a díky speciálnímu odlehčenému designu je manipulace s vysavačem velmi jednoduchá. Pro snadný úklid hůře dostupných míst poslouží praktická otočná hlava. Aktuální sleva je 25 %.

Samsung Jet70 easy koupíte zde

32“ Samsung Smart Monitor M8

Vše, co potřebujete, máte přímo na obrazovce. Sledujte, pracujte a chatujte – a to vše bez připojení samostatného počítače nebo notebooku. Vaše oblíbené aplikace pro práci s obsahem, produktivitu a videohovory jsou vestavěné přímo v Samsung Smart Monitor M8, který je radost používat. Aktuální cena je 17 990 Kč.

32“ Samsung Smart Monitor M8 koupíte zde

SAMSUNG WD90T984ASH/S7

Rychlý životní styl potřebuje rychlé a efektivní praní. S inovativní pračkou Samsung WD90T984ASH/S7 a její technologií Eco Bubble bude vaše oblečení dokonale čisté a voňavé i při nízkých teplotách. Důmyslná technologie totiž mění prací prostředek na aktivní pěnu, která důsledně proniká do vláken textilie, aby odstranila všechny skvrny a nečistoty. Navíc díky kratšímu režimu šetříte nejen výdaje za energie, ale i životní prostředí. Aktuální sleva je 10 %, k tomu máte 20 let záruku na motor.

SAMSUNG WD90T984ASH/S7 koupíte zde

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy A52 / A52 5G / A52s

Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou odolnosti. Materiál krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Silikon je populární pro svou praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Samsung zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu konektoru i ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Aktuální sleva je 20 %.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy A52 / A52 5G / A52s koupíte zde

Samsung Galaxy Tab S8 Zadní kryt s poutkem bílý

Chcete najít originální řešení, kterak uchránit svůj tablet před jakoukoli úhonou a nečistotami? Zadní kryt Samsung bude dobrým kandidátem. Pouzdro je určeno pro tablety do velikosti 11“. Odolné provedení krytu je zárukou, že váš tablet bude v naprostém bezpečí. Bílá varianta pouzdra na tablet už jen výborně doplňuje jeho perfektní vzhled. Sleva je obrovských 50 %.

Samsung Galaxy Tab S8 Zadní kryt s poutkem koupíte zde

24″ Samsung F24T370

Ať už je monitor pro vás důležitý k pracovním činnostem, nebo jej často využíváte ve volném čase, pak vám výběr správného typu může dopomoci k zefektivnění i zpříjemnění vaší práce. Za zkoušku poté stojí LCD monitor Samsung s úhlopříčkou 24″, který by mohl být vhodným řešením. Rozlišení typu Full HD 1920 × 1080 px vám poskytne hluboký a bezchybně hladký obraz. Matný povrch displeje méně odráží světlo, nabídne proto příjemnou čitelnost i ve velice světlém prostředí. Budete moci déle pracovat, aniž by byly vaše oči příliš namáhané. Sleva je 21 % a cena tím pádem jen 2 990 Kč.

24″ Samsung F24T370 koupíte zde

Samsung Zadní kryt s LED diodami pro Galaxy S21+

Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu za pomoci ochranného krytu s LED diodami. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením pojistkou solidní odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Samsung nebude zakryt přístup k nabíjecímu portu i dalším tlačítkům potřebným pro bezstarostné užívání mobilního telefonu. Jeho oceňovanou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, se kterým se u mobilních telefonů setkáváme stále častěji. Sleva je 22 %.

Samsung Zadní kryt s LED diodami pro Galaxy S21+ koupíte zde

Samsung Bespoke WW11BBA046AWLE

Víte, jak odstranit zaschlé skvrny od červeného vína nebo kávy? Stačí, když zapnete exkluzivní funkci EcoBubble! Ta promění prací prostředek v bohatou pěnu, která si starostlivým způsobem podmaní jednotlivé látky a pronikne skrz jejich texturu. Nejenže je tento způsob při likvidaci odolných nečistot o 24 % účinnější, ale zároveň ochrání barvu i vlákna oblečení. Výkonné praní i při nízkých teplotách pak snižuje spotřebu elektrické energie o až 70 %. Perte vaše oblíbené módní kousky rafinovaněji s moderní pračkou WW11BBA046AWLE od společnosti Samsung o 10 % levněji a se zárukoou na motor 20 let.

Samsung Bespoke WW11BBA046AWLE koupíte zde

Samsung HW-S801B

Soundbar Samsung HW-S801B posune zvuk vaší televize na zcela novou úroveň a poskytne vám pohlcující zážitek při sledování oblíbených filmů, poslechu hudby či hraní her. Uchvátí vás nejen dokonalým zvukem, ale i atraktivním úzkým designem, který vynikne v každém moderním interiéru. Milovníky nových technologií jistě nadchne možnost streamovat hudbu přímo z chytrého telefonu nebo podpora žádaného standardu Dolby Atmos. Ten je navíc implementován i v rámci bezdrátového přenosového rozhraní. Díky tomu se zbavíte přebytečné kabeláže. Cena je 12 990 Kč.

Soundbar Samsung HW-S801B koupíte zde

Průhledný zadní kryt pro Galaxy S20 Ultra

Za pouhých 49 Kč nyní můžete mít originální zadní transparentní kryt ke svému Samsungu Galaxy S20 Ultra. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním pojistkou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a výborně se drží, použitý materiál je TPU.

S20 kryt

Průhledný zadní kryt pro Galaxy S20 Ultra koupíte zde

Dnes nejčtenější

.