Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že otevře 29 interaktivních prostorů, kde bude probíhat uvedení Galaxy S23. Korejský obr jim říká „Galaxy Experience Spaces“ a budou se nacházet v různých městech po celém světě včetně těch evropských.

Prostory Galaxy Experience Spaces umožní spotřebitelům vidět a vyzkoušet si modely řady Galaxy S23, tedy S23, S23+ a S23 Ultra. Budou se také moci zúčastnit interaktivních koncepčních výstav, z nichž každá má nabídnout jedinečný zážitek. Návštěvníci budou moci otestovat fotoaparát telefonů, využít připojený ekosystém Galaxy nebo se podívat na iniciativy Samsungu v oblasti udržitelnosti. Budou také moci získat praktickou zkušenost s obrazovkami podobnými těm, které se používají při natáčení filmů, a vytvářet obsah, který bude možné sdílet.

„Vlajkový“ prostor Galaxy Experience Space se bude nacházet v San Francisku. Další budou otevřeny mimo jiné v Londýně, Paříži, Bruselu, Mexiko City, Tokiu, Šanghaji, Singapuru, Bankoku, Dubaji nebo Torontu. V některých z uvedených měst tyto prostory vzniknou v rámci fyzických prodejen Samsungu. Prostory, které vzniknou samostatně, budou v příslušných městech (konkrétně v San Francisku, Londýně, Paříži, Singapuru a Dubaji) otevřeny 1. či 2. února a zůstanou otevřené minimálně do 25. února. Připomeňme, že řada Galaxy S23 bude představena 1. února.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.