Zavřít reklamu

Smartphony Google Pixel a některé další telefony již dostaly nejnovější androidovou bezpečnostní aktualizaci. Nyní Google popsal změny, které na zařízení s Androidem přináší lednová systémová aktualizace obchodu Google Play. Update v zásadě obsahuje vylepšení „pod kapotou“, aby vaše zařízení fungovala plynuleji, a přináší také vylepšení služby Play Protect.

Jednou z hlavních změn, které nová aktualizace přináší, je vylepšený uživatelský profil služby Hry Google Play. Google konkrétněji řečeno aktualizoval profil tak, aby na telefonech a počítačích podporoval více hráčů a případů užití. Nový update také přináší některé změny zaměřené na vývojáře, včetně služeb souvisejících s připojením androidových zařízení.

Aktualizace kromě toho přináší vylepšení a optimalizace, které umožní rychlejší a spolehlivější stahování a instalaci aplikací a her, a blíže nespecifikované nové funkce pro objevování aplikací a her. A konečně, Google vylepšil bezpečnostní službu Play Protect, aby ještě lépe ochránil vaše zařízení před hrozbami typu malware. Lze očekávat, že seznam změn se bude v průběhu měsíce rozšiřovat.

Systémové aktualizace obchodu Google Play si můžete na svůj telefon Galaxy nainstalovat nebo zkontrolovat jejich dostupnost navigací do Nastavení→O telefonu→Informace o softwaru a klepnutím na možnost Aktualizace systému Google Play.

Dnes nejčtenější

.