Zavřít reklamu

Modul Good Locku Sound Assistant dostal novou aktualizaci. Ta jeho verzi povyšuje na 4.4.00.3 a podle protokolu změn přináší stabilizaci pro podporu funkce GTS.

Modul Sound Assistant umožňuje uživatelům přizpůsobit si nastavení zvuku na jejich smartphonu Galaxy mnohem podrobněji než pomocí nastavení v nadstavbě One UI. Mohou si například přizpůsobit vzhled panelu hlasitosti, aplikovat na něj motivy, upravit hlasitost pro každou aplikaci, použít na svůj hlas různé efekty či přehrávat zvuk z více zdrojů najednou.

Nyní většina modulů Good Locku podporuje funkci Galaxy to Share (GTS), která vám umožňuje sdílet jejich nastavení s ostatními uživateli zařízení Galaxy. Sound Assistant je jedním z nich. I když nevíme, zda integrace GTS do tohoto modulu měla nějaké problémy, Samsung uvádí, že podpora GTS je v něm nyní stabilizovaná (funkce by tak v modulu měla fungovat lépe či spolehlivěji). Aktualizovaná verze aplikace Sound Assistant je momentálně vydávána ve všech regionech, kde je Good Lock dostupný, tedy nově i u nás. Stáhnout si ji můžete z obchodu Galaxy Store.

Když už jsme u aktualizací, Good Lock vám nyní umožňuje aktualizovat všechny jeho moduly naráz. Stačí klepnout na ikonu se třemi tečkami a vybrat možnost „Aktualizovat vše“. Aplikace vás poté přenese do obchodu Galaxy Store a začne stahovat všechny dostupné updaty.

Dnes nejčtenější

.