Zavřít reklamu

Fanoušci Samsungu se po celém světě těší na uvedení řady Galaxy S23. Očekává se, že společnost novou řadu představí začátkem příštího měsíce. Než se tak stane, můžeme očekávat další a další úniky a zvěsti s ohledem na specifikace i design vlajkové řady telefonů jihokorejského výrobce. Nyní zde tedy máme podobu novinek. 

Na internetu se objevily zřejmě tiskové snímky Galaxy S23, S23+ a Galaxy S23 Ultra ve vysokém rozlišení. Poskytují nám tak skvělý pohled na design nové vlajkové řady společnosti Samsung a její barevné varianty. Galaxy S23 a Galaxy S23+ budou po stránce designu vypadat zcela totožně. Galaxy S23 Ultra opět kopíruje design řady Note.

Nové barevné varianty Samsungu působí tlumeně, ale přitom nenápadně elegantně. Nové zelené a růžové odstíny si pravděpodobně najdou mnoho zájemců. Designové změny jsou decentní, ale díky nim se nová řada okamžitě odliší od svých předchůdců. Samsung upustil od designu Contour Cut pro sestavu fotoaparátů ve prospěch čistějšího přístupu, který nastolil s Galaxy S22 Ultra. Výřezy pro fotoaparát by navíc měly z těla vystupovat jen mírně.

To dodává zařízení minimalistický vzhled, na rozdíl od některých předchozích modelů řady Galaxy S, které jistě měly odvážnější design. Jedná se o vítanou změnu pro tuto modelovou řadu a fanoušci budou jistě doufat, že se dočkáme toho, že se tato změna v budoucnu rozšíří i na další vlajkové lodě Samsungu.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.