Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung loni na veletrhu CES představil projektor The Freestyle. Díky přenosnému kruhovému designu, schopnosti promítat na stoly, stěny a stropy a operačnímu systému Tizen si získal poměrně velkou popularitu. Nyní korejský obr v rámci veletrhu CES 2023 odhalil jeho novou verzi.

Aktualizovaný projektor The Freestyle přináší designové a další vylepšení. Místo designu ve tvaru plechovky má věžovitý tvar, který Samsung podle svých slov zvolil proto, že snadno zapadne do jakéhokoli typu místnosti.

Co se týče hardwarové stránky, projektor nyní disponuje třemi lasery, podobně jako jiné projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Dále dostal do vínku novou technologii s názvem Edge Blend, jež uživateli umožňuje připojit dva projektory Freestyle 2023 a promítat obsah současně pro ultraširokoúhlou projekci. Potěšující je, že tato funkce nevyžaduje ruční nastavení nebo ruční umístění k seřazení dvou obrázků.

Nový Freestyle stále běží na operačním systému Tizen TV. Uživatelé mohou s aplikacemi stále komunikovat buď dotykem na promítanou obrazovku nebo gesty. Do zařízení je též integrována služba Samsung Gaming Hub, která uživatelům umožní hrát hry prostřednictvím PC, konzolí nebo cloudových herních streamovacích služeb, jako je Amazon Luna, Xbox Game Pass Ultimate, GeForce Now a Utomik. Kromě toho disponuje aplikacemi SmartThings a Samsung Health. Mezi další funkce patří automatická korekce lichoběžníkového zkreslení nebo automatické přiblížení.

Cenu ani dostupnost nového projektoru Samsung neprozradil. Lze však očekávat, že bude stát podobně jako původní The Freestyle, který vstoupil před necelým rokem do prodeje za cenu 899 dolarů.

Samsung The Freestyle koupíte zde

Dnes nejčtenější

.