Zavřít reklamu

Samsung vydal na své smartphony a tablety novou verzi aplikace Reminder. Aktualizovaná verze (12.4.02.6000) přináší dvě nové funkce týkající se obrázků. První funkce umožňuje uživatelům stahovat obrázky z připomínek a druhá přidává do aplikace možnost přenést vás na web, z něhož jste obrázek uložili jako snímek obrazovky.

Předchozí verze aplikace Samsung Reminder umožňovala uživatelům k připomínce přidat obrázek, nenabízela však možnost tento obrázek stáhnout zpět do zařízení. Uživatelé někdy přidají obrázek k připomínce a poté jej ze svého zařízení odstraní. Pokud chtěli tento obrázek zpět, neměli možnost si jej z aplikace stáhnout.

Jediný způsob, jak se na něj podívat, bylo pořídit screenshot připomínky. S novou verzí aplikace si však uživatelé mohou obrázek z připomínky stáhnout a uložit jej do svých zařízení. Stačí jen klepnout na obrázek v ní a aplikace jim zobrazí možnost uložit jej do jejich zařízení.

Je velmi běžné, že uživatelé pořídí snímek obrazovky webové stránky a tento obrázek přidají jako připomínku pro budoucí použití. Samsung Reminder jim nyní dává možnost přejít na stránku, z níž obrázek jako screenshot uložili. K této možnosti se dostanou klepnutím na obrázek v připomínce.

Samsung novou verzi momentálně vydává pouze v Jižní Koreji, takže nějakou dobu potrvá (podle všeho několik dní), než bude prostřednictvím obchodu Galaxy Store dostupná v dalších zemích. Vzhledem k tomu, že v „českém“ Galaxy Store se poslední verze aplikace neobjevily (nejnovější verzí je ta ze srpna minulého roku), zřejmě se v ní neobjeví ani ta nejnovější. Dostupná by však měla být na alternativních webech s androidovými aplikacemi, jako je APKMirror.

Dnes nejčtenější

.