Zavřít reklamu

Pro fanoušky telefonů Samsungu je nyní událostí číslo 1 představení řady Galaxy S23. V posledních několika týdnech se objevily zprávy, že by Samsung mohl představit svou další vlajkovou řadu chytrých telefonů v první polovině února 2023. Skutečné datum uvedení na trh však bylo samozřejmě záhadou. Nyní ale bylo skutečné datum uvedení Galaxy S23 už možná odhaleno. 

Podle leakera IceUniverse prý už Samsung stanovil, že ke Galaxy Unpacked 2023 (pro Galaxy S23) dojde 1. února 2023. Proslýchá se také, že se celá řada začne na důležitých trzích prodávat dva týdny po jejím oficiálním oznámení. Na ostatní trhy by se telefony mohly dostat ještě před koncem března 2023. Rozhodně je se tedy na co hned z kraje roku opravdu těšit.

Co očekávat od řady Galaxy S23? 

Řada Galaxy S23 přinese vylepšení jasu displeje, kvality fotoaparátu a výkonu. Očekává se, že všechna zařízení řady budou vybavena rychlejší verzí procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, rychlejší pamětí LPDDR5X RAM a rychlejším úložištěm UFS 4.0. Galaxy S23 Ultra bude i nadále používat stejnou 5 000mAh baterii jako jeho předchůdce, ale Galaxy S23 a Galaxy S23+ by mohly baterie o něco poskočit.

Galaxy S23 a Galaxy S23+ budou i nadále používat 50MPx fotoaparát, zatímco ten hlavní u Galaxy S23 Ultra bude vylepšen na 200MPx. Všechny tři telefony budou mít 12MPx přední fotoaparáty s automatickým ostřením a některé (pravděpodobně Ultra) by mohly mít i funkcí OIS. Všechny telefony poběží na systému Android 13 již z výroby a budou mít lepší ultrazvukovou čtečku otisků prstů.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.