Zavřít reklamu

Pokud jste pod vánočním stromečkem našli nová sluchátka Galaxy Buds, jistě je budete hned chtít vyzkoušet a ještě si spolu s nimi užít nějakých těch vánočních koled. Anebo máte té přeslazené atmosféry dost a budete si od nich chtít naopak odpočinout nějakou taneční peckou. Ať tak či onak je budete muset nejdříve spárovat se svým telefonem a zde najdete, jak na to.

Jak spárovat Galaxy Buds se Samsungem 

Postup pro párování sluchátek Samsungu s produkty Samsungu je velice jednoduchý. Sluchátka jsou jimi totiž automaticky detekována, kdy, pokud máte zapnuté Bluetooth, nemusíte nikam do nabídek Nastavení. Jsou-li sluchátka alespoň trochu nabitá, prakticky vám stačí jen otevřít pouzdro sluchátek. Následně se vám na zařízení objeví vyskakující okno s informací, že Bylo rozpoznáno nové zařízení. Vám tak stačí klepnout na Připojit. My jsme takto párovali Galaxy Buds2 Pro s telefonem Galaxy S21 FE 5G.

Po připojení začne stahování softwaru, proto je vhodné být na Wi-Fi. Následuje volba odesílání diagnostických dat a případný souhlas s automatickými aktualizacemi. Vše je nastaveno. Až takový je to fofr, protože celý proces trvá jen něco kolem minuty. Vy tak můžete hned poté začít skrze sluchátka poslouchat svou oblíbenou hudbu. V případě modelů Galaxy Buds Pro by to ale chtělo udělat ještě jeden krok.

Test nasazení sluchátek Galaxy Buds Pro

Po připojení sluchátek najdete v aplikaci Galaxy Wearable test nasazení sluchátek. Např. Galaxy Buds2 Pro nabízejí v balení tři sady silikonových nástavců. Když tedy zvolíte možnost Jdeme, začne průvodce ideálního nasazení. Nasaďte si tedy sluchátka do uší a vyberte Další. Poté proběhne kontrola, která vám sdělí, jestli vám sluchátka sedí dobře, tedy jestli dobře těsní, anebo jestli byste měli zvolit jiný nástavec.

Když si projdete průvodce nasazením, tak se vám na hlavní stránce aplikace ukážou další tipy. Ty mimo jiné říkají, jak provést nové párování již párovaných sluchátek. Pokud se k vašemu zařízení nepřipojí sluchátka automaticky, měli byste vložit sluchátka do jejich pouzdra a potom se jich dotknout na 3 sekundy, dokud nezačne kontrolka pouzdra blikat červeně, zeleně a modře, poté můžete provést nové párování.

V Nastavení sluchátek se také nachází volba Snadné připojení sluchátek. Máte-li funkci zapnutou, přepínají se ta na blízká zařízení, aniž byste museli sluchátka odpojit nebo nově párovat. Jedná se samozřejmě o zařízení Samsungu, která jsou přidružená vašemu účtu u společnosti.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.