Zavřít reklamu

Samsung se opět vysmívá Applu za to, že neprodává skládací iPhone. Nově tak činí v reklamě s motivem mistrovství světa ve fotbale, kde Z Flip Samsungu umí dělat mexickou vlnu, kdežto iPhone nikoli. Je to ale spíše trapné. 

Apple nenabízí skládací iPhone, a všichni to víme. Přesto z něho Samsung v celém roce udělal základ pro své reklamy. Naposledy společnost uveřejnila reklamu, v níž uživatele iPhonu, kteří „váhají“, vybízí, aby raději přešli k Samsungu, než aby čekali, až ho Apple „dožene“. Zdá se, že Samsung novou reklamu spouští jen v různých zemích světa, přičemž někteří uživatelé viděli reklamu zejména na TikToku. Video ale bylo také zveřejněno na jednom z účtů společnosti na síti Weibo.

Na videu Samsung ukazuje zástup chytrých telefonů sledující fotbalový zápas. Skládací telefony Galaxy Z Flip dělají mexickou vlnu, zatímco iPhony přítomné v davu se nemohou této davové psychózy zúčastnit, protože… nejsou skládací. Navzdory skoro až posedlosti Samsungu zesměšňovat neexistující skládací iPhone je to něco, co navíc spotřebitele zřejmě ani příliš nezajímá.

Nejnovější údaje analytiků ze společnosti Display Supply Chain Consultants totiž ukazují, že iPhone 14 si ve 4. čtvrtletí z prodejů skládacích telefonů dokonce malý kousek podílu ukousne. V aktuálním Q4 je pro Samsung problémem především americký trh (kvůli uvedení iPhonů 14), a to poměrně logicky, protože se jedná o domovinu iPhonu, kde je tento výrobce smartphonů ve svých prodejích daleko před Samsungem.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Apple iPhony 14 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.