Zavřít reklamu

Samsung v tichosti představil novou powerbanku, jejíž modelové číslo EB-P3400 bylo nedávno odhaleno v únicích. Powerbanka se ještě neprodává, web Samsungu však o ní kromě ceny prozradil už vše.

Nová powerbanka má kapacitu 10000 mAh a podporuje 25W rychlé nabíjení při dobíjení jednoho zařízení. Podporuje standard Power Delivery 3.0 USB a dokáže nabíjet dvě zařízení najednou. V takovém případě však nabíjecí rychlost klesne na 9 W a balení obsahuje pouze jeden USB-C kabel.

Online obchod korejského giganta (přesněji řečeno ten francouzský) se rovněž zmiňuje o tom, že vnějšek powerbanky byl vyroben z recyklovaných materiálů s certifikací UL. Obal baterie obsahuje nejméně 20 % recyklovaného obsahu.

Powerbanka se nabízí pouze v jedné barvě, a to béžové. Není to jednotná barva, jelikož se zdá, že má trochu matný povrch. Podle některých neoficiálních informací je tato barva velmi podobná jedné z barevných variant telefonu Galaxy S23 Ultra.

V tuto chvíli není jasné, kdy powerbanka vstoupí do prodeje, a jak již bylo řečeno, není známa ani její cena. Je možné, že Samsung její prodej spustí do konce roku či začátkem roku příštího.

Dnes nejčtenější

.