Zavřít reklamu

Štědrý den je skoro za dveřmi a vy možná přemýšlíte o posledních dárcích, kterými byste rádi obdarovali své blízké s androidovým telefonem. My vám s tím opět pomůžeme – tentokrát pro vás máme 5 tipů do 5 000 Kč (se spodním limitem 2 000 Kč).

Microsoft Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10

Prvním tipem je bezdrátový ovladač Xbox Wireless Controller + Wireless Adapter for Windows 10, který ocení náruživí hráči (nejen) mobilních her. Ovladač nabízí analogové páčky, 10 tlačítek a možnost jejich uživatelského mapování, 3,5mm jack, vibrace a příjemnou hmotnost 200 g. Prodává se za 2 339 Kč.

Ovladač Microsoft Xbox Wireless Controller koupíte zde

Epico 26.800mAh multifunkční powerbanka

Dalším tipem je Epico 26.800mAh multifunkční powerbanka. Jde o powerbanku pro náročnější uživatele, která nabízí čtyři výstupy (lze tedy nabíjet až čtyři zařízení najednou), výkon 60 W, podporu Qi bezdrátového nabíjení, LED indikaci stavu a navrch odolnou konstrukci a kompaktní rozměry. Díky vysoké kapacitě je možné ji použít k nouzovému nastartování auta či motocyklu. Její cena je 2 490 Kč.

Epico 26.800mAh multifunkční powerbanku koupíte zde

JBL Tuner2

Dalším tipem je Bluetooth reproduktor JBL Tuner2. Má výkon 5 W, frekvenční rozsah 80–20000 Hz, rádio, 3,5mm jack, displej a voděodolnost podle standardu IPX7. Na jedno nabití vydrží 12 hodin. Nabízí se v černé nebo bílé barvě a stojí 2 590 Kč.

Reproduktor JBL Tuner2 koupíte zde

JBL Reflect Flow Pro bílá

Dalším tipem jsou bezdrátová špuntová sluchátka JBL Reflect Flow Pro bílá. Nabízejí frekvenční rozsah 20–20000 Hz, citlivost 100 dB/mW, 6,8mm měnič, mikrofon, funkci ANC (aktivní potlačení okolního hluku), hlasového asistenta a voděodolnost podle standardu IPX8. Na jedno nabití vydrží 10 hodin (s nabíjecím pouzdrem pak až 30 hodin). Bonusem je velmi zajímavý design a atraktivní barva. Jejich cena je 3 993 Kč.

Sluchátka JBL Reflect Flow Pro bílá koupíte zde

Moza Mini-P

Poslední tip potěší ty, kdo to s fotografováním (nejen) na telefonu myslí vážně. Je jím kompaktní skládací gimbal Moza Mini-P. Nabízí přizpůsobitelné čelisti, integrovanou powerbanku, stativovou trojnožku, dálkové ovládání a ovládání pomocí mobilní aplikace a řadu režimů včetně panoramatického, scenérického nebo časosběrného. Váží 900 g a na jedno nabití vydrží 20 hodin. Prodává se za 4 989 Kč.

Gimbal Moza Mini-P koupíte zde

Dnes nejčtenější

.