Zavřít reklamu

Stále přemýšlíte o dárcích, které by udělaly radost někomu s androidovým telefonem, a nemůže vás nic napadnout? Žádný problém, my pro vás máme nové tipy. Tentokrát jde o dárky, které udělají radost sportovně naladěným majitelům smartphonů.

Xiaomi Smart Band 7

Xiaomi Smart Band 7 nabízí AMOLED displej s funkcí Always-on, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, funkci hledání telefonu a ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a vodotěsnost 50M (tedy do hloubky 0,5 m). Je vhodný na běh, cyklistiku, jógu nebo plavání. Na jedno nabití vydrží 360 hodin. Prodává se za 1 290 Kč.

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 koupíte zde

Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2 44mm nabízejí GPS, funkci telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), detekci pádu, měření tepu a EKG, sledování spánku, tlakoměr, krokoměr, barometr, SOS tlačítko a vodotěsnost dle standardu IP68. Jsou vhodné na běh, cyklistiku a jógu. Na jedno nabití vydrží 131 hodin. Jejich cena je 5 090 Kč.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 koupíte zde

Amazfit T-Rex Pro Desert Grey

Jako levnější alternativu k hodinkám od Samsungu tu máme hodinky Amazfit T-Rex Pro Desert Grey. Nabízejí AMOLED displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, funkci hledání telefonu a ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a vodotěsnost 100M (tedy do hloubky 10 m). Jsou vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání a potápění. Na jedno nabití vydrží 432 hodin. Prodávají se za 2 789 Kč.

Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro koupíte zde

Spigen Velo A700 Sports Armband 6″ Neon

Dalším tipem je běžecké pouzdro Spigen Velo A700 Sports Armband 6″ Neon. Je vyrobeno z umělé kůže a neoprénu a tak, aby chránilo displej telefonu proti poškrábání, má výřezy pro konektory a tlačítka a je určeno pro smartphony s maximální výškou 160 mm a maximální šířkou 73 mm. Jeho cena je 349 Kč.

Běžecké pouzdro Spigen Velo A700 Sports Armband 6″ Neon koupíte zde

Sony True Wireless WF-C500

Posledním tipem v našem dnešním výběru jsou bezdrátová špuntová sluchátka Sony True Wireless WF-C500. Nabízejí mikrofon, podporu kodeků AAC a SBC, hlasového asistenta, funkci přepínání skladeb a přijímání hovorů, voděodolnost dle standardu IPX4 a výdrž baterie až 10 hodin (s nabíjecím pouzdrem až dvojnásobek). Jsou vhodná na běh nebo do posilovny. Prodávají se za 1 499 Kč.

Sluchátka Sony True Wireless WF-C500 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.