Zavřít reklamu

Pokud zvažujete koupi loňských chytrých hodinek Samsungu Galaxy Watch4 nebo Watch4 Classic, možná se ptáte, jestli jsou voděodolné. Odpověď zní ano, oboje disponují standardem IP68 a voděodolností 5 ATM.

Ať už jste náruživí plavci, nebo někdo, kdo si ne vždy vzpomene hodinky sundat, když jde do sprchy, solidní vodotěsnost (nebo vůbec nějaká) je u nositelných zařízení pro mnohé důležitou vlastností. U řady Galaxy Watch4 se o toto nemusíte bát, splňují standard IP68, takže jim nevadí postříkání, déšť, sprchování ani plavání, a navíc mají voděodolnost 5 ATM, což znamená, že se s nimi můžete potápět do hloubky 0,5 m.

Kromě toho se Galaxy Watch4 a Watch4 Classic chlubí vojenským standardem odolnosti MIL-STD-810G, takže přežijí různé drsné podmínky, včetně extrémních teplot, vysoké nadmořské výšky, nízkého tlaku a otřesů/vibrací (tento standard splňují také smartphony Galaxy XCover). Jsou též odolné vůči průniku různých částic, jako je prach, nečistoty nebo písek. Asi není třeba dodávat, že letošní řada Galaxy Watch5 je na tom s (vodě)odolností úplně stejně. I to je důvod, proč si pořizovat chytré hodinky od Samsungu, a ne od konkurence.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.