Zavřít reklamu

Na chytré televizory Samsungu v příštím roce dorazí dvě nové herní streamovací služby Antstream Arcade a Blacknut Cloud Gaming. Korejský obr tímto dále naplňuje svůj slib přinést budoucnost hraní spotřebitelům po celém světě.

Antstream Arcade je největší světovou cloudovou herní službou, jež hráčům poskytuje přístup k více než 1500 ikonických her a týdenním novým výzvám a turnajům pro více hráčů. Majitelé vybraných televizorů Samsungu budou brzy moci bojovat se svými přáteli a globální komunitou v nejlepších herních klasikách, jako je Pac-Man, Mortal Kombat či Metal Slug.

S katalogem čítajícím momentálně více než 500 prémiových PC a konzolových her nabízí předplatitelská služba Blacknut Cloud Gaming největší neomezený přístup k hernímu obsahu pro televizní obrazovky. Umožňuje zážitek typu „klikni a hraj“, který dovoluje až pěti hráčům hrát současně na jakémkoli kompatibilním smartphonu, počítači nebo chytrém televizoru. Knihovna služby zahrnuje klasické „tříáčkové“ hry, populární nezávislé tituly, příběhová dobrodružství, strategické hry a také největší kolekci závodních a sportovních titulů. Její členové si mohou užívat hity jako Metro Exodus, Overcooked nebo rozsáhlou sbírku her od Disney.

Po spuštění v příštím roce budou obě výše zmíněné služby dostupné majitelům vybraných televizorů z roku 2021, 2022 a 2023. To však není vše – za pár týdnů umožní stávající cloudová herní služba GeForce NOW na televizorech Samsungu z letošního a vybraných modelech z loňského roku (konkrétně jde o modely N800, QN850, QN900, WS1A, QN700, LS03A, AU7000, AU8000, AU9000, Q50, Q60 a Q95-Q70) streamovat hry nativně v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. Podmínkou je mít prémiové členství služby.

Televizory Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.