Zavřít reklamu

Samsung konečně vyslyšel volání milionů uživatelů zařízení Galaxy po celém světě, a začal uvolňovat funkci Good Lock v několika dalších zemích. Mezi ty patří i Česká republika, takže i k nám se tato experimentální platforma společnosti dostává oficiálně. Jaké moduly Good Lock byste si měli vyzkoušet jako první? 

Good Lock je aplikace, která toho sama o sobě moc neumí. Místo toho umožňuje uživatelům instalovat různé moduly, které mohou různými způsoby obohatit uživatelské prostředí. Většinou vám tak umožní měnit prvky rozhraní v takové míře, kterou základní uživatelské rozhraní One UI neumožňuje. Postupem času se také z některých modulů staly samostatné aplikace dostupné napříč zařízeními Galaxy, zatímco jiné zcela zanikly.

Keys Cafe 

Klávesnice Samsungu je fantastickým předpřipraveným řešením pro uživatele chytrých telefonů a tabletů Galaxy, ale z hlediska vizuálního přizpůsobení toho nenabízí mnoho. Keys Cafe tento nedostatek řeší tím, že uživatelům klávesnice Samsung umožňuje vytvářet nová rozložení pro různé jazyky, vybírat různé barevné kombinace pro klávesy a pozadí klávesnice, a dokonce si vybírat z různých barevných efektů a zvuků klávesnice.

Home Up 

Pomocí Home Up můžete nastavit, aby se složky na domovské obrazovce objevovaly v malém okně, místo aby se otevíraly na celou obrazovku, nebo můžete upravit efekty a barvu pozadí složky na celé obrazovce. A pokud se vám nelíbí výchozí horizontální rozvržení obrazovky Nedávné aplikace v One UI, Home Up vám nabídne další čtyři designy, ze kterých si můžete vybrat.

Theme Park 

Theme Park svým způsobem doplňuje Home Up v tom smyslu, že vám umožňuje přizpůsobit si různé aspekty vašeho uživatelského rozhraní, jako jsou tvary a barvy ikon. Jak už název napovídá, Theme Park je spíše tvůrcem motivů a nabízí o něco více svobody než vestavěné barevné palety Material You. Barvy mnoha částí uživatelského rozhraní můžete měnit jednotlivě, od písma a pozadí textových zpráv a přiložených adres URL až po různé prvky na panelech rychlého přepínání a upozornění.

Wonderland 

Je to ten nejlepší generátor tapet pro zařízení Galaxy a je to skvělá zábava. S Wonderlandem můžete vytvářet vícevrstvé tapety, které reagují na pohyb detekovaný gyroskopickým senzorem vašeho telefonu. Ke svým tapetám navíc můžete přidat řadu efektů, včetně padajících sněhových vloček, dešťových kapek, poletujících srdcí a tak dále. Modul obsahuje několik předpřipravených tapet, ale můžete si také vytvořit vlastní úplně od začátku nebo samozřejmě upravit ty stávající.

LockStar 

Pokud nemá vaše zařízení přístup k One UI 5.0 nebo nejste zcela spokojeni s možnostmi přizpůsobení zamykací obrazovky, které zavedla nejnovější aktualizace firmwaru Samsungu, Tak vás třeba potěší právě LockStar. Ten vám nabízí ještě více možností personalizace. Nejlepší na tom je, že můžete přesunout jakýkoli prvek, kam chcete, včetně hodin, pásu upozornění, widgetu médií a textu nápovědy, stejně jako že vyladit rozložení vždy zapnutého displeje.

Dnes nejčtenější

.