Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vyzkoušeno, nebrat. Za tu cenu vzít raději Xgimi Halo…

  Preco brat? Preco nebrat? Nejake vhodne argumenty by sa zisli. Mal som moznost vidiet tento pristroj a bol som v nemom uzase.

  Stačí se kouknout na parametry… horší kontrastní poměr a světelnost jsem u projektoru ještě neviděl… pokud nemá projektor aspoň 4000 lumelů tak není moc použitelný… při 250 lumelech co nabízí samsung vám obraz přesvítí snad i svíčka …

  Protože za tu cenu je to absolutní nesmysl. Jak tu už psal Honza, za tu cenu rozhodně lepší službu udělá Xgimi Halo nebo třeba Xiaomi Mi Smart Projector, který mám…má vyšší světelnost, slušný zvuk a koupit se dá za 12tisíc….

  Za čtyřku jsem koupil Xiaomi projektor. Bohatě stačí, připojím Bluetooth reproduktor a pecka.
  Projektor Xiaomi Wanbo T2 Max nabízí skvělé rozlišení 1920 x 1080 pixelů – Full HD. Svítivost je 250 ANSI. OS Android 9.0 podporuje sledování filmů, poslech hudby a instalování různých aplikací. Díky bezdrátové technologii Wi-Fi + Bluetooth můžete párovat s jakýmkoliv mobilním Android zařízením.

  Funkce AirPlay

  Jaké výhody přináší projektor Wanbo T2 Max? Především podporu funkce AirPlay, díky které můžete sdílet a hravě streamovat obsah vašeho zařízení Apple.

  OS Android 9.0

  Díky systému Android 9.0 můžete vybírat z velkého množství aplikací, které vás zabaví. Projektor lze také prakticky ovládat hlasem, což vám zpříjemní chvilky během odpočinku.

  Ostrý obraz plný detailů

  Wanbo T2 Max přináší jasný obraz v rozlišení 1080 pixelů, detaily jsou vykreslené a dynamické. Zobrazení je přirozenější. Projektor je vybaven čipem MTK9269, který podporuje HDR10.

  Jak se projektor ovládá?

  Součástí projektoru je dálkový ovladač. Jestli mu ale chcete dávat hlasové příkazy? Žádný problém!

  Nedávejte práci stranou

  Projektor můžete kromě zábavy využívat i k pracovním účelům. Zvládá promítat dokumenty v Excelu, PPT i Wordu.

  Další technické parametry:

  Rozměry: 11 x 14 x 15 cm.
  Typ připojení: HDMI 2.0.
  Poměr stran: 16 : 9.

  Martenz – Tak to si ještě neviděl projektor… Ta světelnost je ubohá, jediné co je super je USB-C rozhraní. Jinak je to hnusné, na Samsung, který si zakládá na hezkých výrobcích, palec dolů.

  Michael – Xiaomi jsem neměl možnost vyzkoušet, ale věřím, že bude taky lepší alternativou ku Freestylu. Tak ať Ti dobře slouží 😉

  Měl jsem možnost vyzkoušet i verzi Halo+, ale ty 3 tisíce navíc mě nepřesvědčily o koupi novější verze.
  Já kupoval za 15199,- základní Halo. Takže super a nedám už na něj dopustit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.