Zavřít reklamu

Co týden, to pomalu nějaká netechnologická událost točící se kolem Samsungu. I když je otázkou, zda se tato zpráva technologií opravdu netýká, když je v ní v hlavní roli přenosný projektor Samsungu The Freestyle. Je však pravda, že zaujal poněkud jinou roli než v případě zobrazování nějakého obsahu. Je zde další díl Samsung podivností. 

Co vás napadne ve spojení značek Samsung a Red Bull? Možná si vzpomenete na Galaxy S9 Red Bull Edition, takže bychom zde měli další kolaboraci značek se speciální edicí Galaxy S22? Kdepak, Samsung se jen vydal na závodní dráhu Red Bullu. Korejský technologický gigant se totiž zúčastnil slavného závodu Red Bull Soapbox Race s vlastním vozidlem inspirovaným projektorem The Freestyle.

Pokud tento koncept závodění neznáte, tak Red Bull Soapbox Race je soutěž, kterou alespoň jednou ročně pořádá právě společnost Red Bull. Amatérští piloti se zde účastní závodů a soupeří s ostatními i samotným prostředím pomocí ručně vyrobených bezmotorových vozidel. Je to zábavná akce, která podněcuje veselé momenty a fantazii účastníků, kteří vytvářejí jedinečná vozidla, aby vyhráli závody a získali si srdce diváků.

The Freestyle přijíždí 

Tentokrát se Red Bull Soapbox Challenge konala ve španělském Madridu a Samsung se závodu účastnil se svým tříkolovým Freestyle vozidlem. I když je na zadní straně velká maketa projektoru, světla vozítka tvoří ty skutečné. Kromě účasti na závodě Soapbox Race působila společnost Samsung také jako jeho sponzor. Ostatně vítěz získal právě maketu projektoru v „nadživotní“ velikosti. Javier Martínez, marketingový ředitel společnosti Samsung Electronics Iberia, řekl: „Se společností Red Bull sdílíme nadšení nabízet spotřebitelům zábavné a překvapivé zážitky, díky nimž se mohou bavit naplno.“ Toto zábava rozhodně je.

The Freestyle projektor koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.