Zavřít reklamu

Samsung vydal zbrusu nový modul pro svou populární „experimentální“ aplikaci Good Lock. Modul uživatelům umožňuje sdílet jejich vlastní nastavení s ostatními uživateli a zařízeními Galaxy.

Nový modul má název Galaxy to Share a jeho nejposlednější (beta) verze je 1.0.22.0. Přináší dříve slíbené funkce sdílení pro ostatní moduly Good Locku, což zákazníkům Samsungu, kteří používají více zařízení Galaxy, umožní sdílet jejich nastavení. Stojí za zmínku, že modul je součástí Good Locku, tzn. není to samostatná aplikace (jako například Camera Assistant), což znamená, že není dostupný všude. To však platí i o samotném Good Locku (u nás je možné si jej stáhnout jen neoficiálně, tedy prostřednictvím třetích stran, jako je např. APKMirror, a ne všechny moduly zde fungují).

Galaxy to Share konkrétně podporuje tyto moduly a samostatné aplikace Good Locku: Keys Cafe, Theme Park, LockStar, NavStar, MultiStar, QuickStar, ClockFace, Home Up, One Hand Operation+ a Sound Assistant. Zmíněná aplikace Camera Assistant mezi nimi evidentně není, je však pravděpodobné, že Samsung možnosti sdílení nového modulu vylepší v příštích aktualizacích.

Dnes nejčtenější

.