Zavřít reklamu

Někdo tráví většinu dne na home office, někdo už chodí do kanceláře, pro jiného je kancelář za volantem vozu. Pokud si chcete své cestování, a to klidně i to soukromé samozřejmě, zpříjemnit vhodným příslušenstvím pro váš smartphone, tak tady najdete ty nejlepší vánoční dárky pro řidiče.

iOttie Easy One Touch Wireless 2 Dash Mount

Naším prvním tipem je držák na mobily do auta iOttie Easy One Touch Wireless 2 Dash Mount. Je mechanický, lze jej uchytit na palubní desku i sklo a samozřejmě umožňuje nastavení polohy. Pojme telefony s maximální šířkou 9,3 cm. Mimo řečené podporuje bezdrátové nabíjení Qi. Prodává se sice za poměrně vysokých 1 709 Kč, ale na druhou stranu je jeho balení opravdu bohaté.

Držák pro mobily do auta iOttie Easy One Touch Wireless 2 Dash Mount koupíte zde

FIXED ICON Vent

FIXED Icon drží jako přibitý, ať se děje na vozovce cokoliv. Držák FIXED Icon Vent disponuje šesticí silných magnetů a dvojitou pružinou do mřížky ventilace. Pomocí otočného kloubu si můžete držák natočit dle potřeby. Magnetický držák FIXED Icon nabízí také možnost přichycení kabelu od nabíječky rovnou ke konstrukci držáku. Takto budete mít kabel bezpečně uchycen a bude vždy po ruce. Cena držáku je 399 Kč.

Držák FIXED ICON Vent koupíte zde

FIXED Tab Passenger 2

Dalším tipem je držák pro tablety FIXED Tab Passenger 2. Uchycuje se na opěrku hlavy a je určen pro tablety s šířkou 12,5–20,5 cm (jinými slovy s úhlopříčkou od 7–13 palců). Má nastavitelné rameno s fixačními závity a otočný kloub pro pohodlné nastavení do ideální polohy (v rozsahu 360 stupňů). Kromě toho dostal do vínku boční otvory, které umožňují připojení nabíjecího kabelu. Stojí 349 Kč.

Držák pro tablety FIXED Tab Passenger 2 koupíte zde

Vention Rapid 2-Port Car Charger (2x QC3.0) 25W Gray Mini Style Aluminium Alloy Type

I v autě si můžete pohodlně dobít své digitální přístroje díky autonabíječce Vention. Nabíječka je vyvedena v mini provedení, tak ji schováte třeba do kapsy. Zajisté vás potěší dva USB porty, tudíž můžete dobíjet hned dvě zařízení najednou. Podporuje standard Quick Charge 3.0 pro rychlé nabíjení a chrání vaše digitální přístroje před přepětím, podpětím, přetížením sítě, zkratům i vysokým teplotám. Vestavěný čip rozezná požadovaný proud a přizpůsobí nabíjení danému digitálnímu přístroji, takže se nikdy nestane, že by poničil baterii nabíjeného zařízení. Nabíječka Vention chrání také proti nárazům či vibracím, ke kterým může během jízdy autem dojít. Její cena je 379 Kč.

Nabíječku do auta Vention Rapid 2 koupíte zde

Mobilly BTHF-100

Posledním tipem v našem dnešním výběru je handsfree Mobilly BTHF-100. Nabízí dobu hovoru až 15 hodin, funkci potlačení okolního šumu (DSP), dosah až 10 m a umožňuje přehrávání hudby a připojení dvou zařízení současně. Samozřejmostí je regulace hlasitosti. Díky technologii DSP slibuje dokonale čistý zvuk. Prodává se za 599 Kč.

Handsfree do auta Mobilly BTHF-100 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.