Zavřít reklamu

Je tu další díl našeho seriálu o tipech na nejlepší vánoční dárky. Tentokrát pro vás máme 6 cenou neohraničených, ale vaši peněženku neruinujících tipů pro chytrou domácnost. To je ostatně velké téma, a vzhledem k tomu, co Samsung na příští rok chystá, bude právě inteligentní domácnost jasný trend.

SwitchBot Curtain Rod 2

Naším prvním tipem je chytrý robot SwitchBot Curtain Rod 2, který přemění vaše závěsy na chytré zařízení. Robot vám prostřednictvím mobilní aplikace umožní roztahovat a zatahovat závěsy, aniž byste museli vstávat z pohovky. Samozřejmě je také možné plánovat časy, kdy se závěsy mají samy roztáhnout nebo zatáhnout. Robot je kompatibilní s platformami SmartThings, Apple Siri zkratky, Asistent Google a Alexa. Prodává se za 1 959 Kč.

Chytrého „závěsového“ robota SwitchBot Curtain Rod 2 koupíte zde

Meross Smart WiFi LED Strip, 10 m Apple HomeKit

Druhým tipem je chytrý LED pásek Meross Smart WiFi LED Strip, 10 m Apple HomeKit. Měří 10 m, je samolepící a stmívatelný a umožňuje nastavit teplotu světla a efekt blikání. Je kompatibilní s platformami Apple HomeKit, SmartThings, Asistent Google a Alexa a stojí 1 609 Kč.

Chytrý LED pásek Meross Smart WiFi LED Strip, 10 m Apple HomeKit koupíte zde

Yeelight Ceiling Spotlight (one bulb)-white

Třetím tipem je chytré stropní světlo Yeelight Ceiling Spotlight (one bulb)-white. Je vyrobeno z hliníku, kovu a plastu, má barevnou teplotu 2700–6500 K a horizontálně se dokáže otočit až o 350 ° a vertikálně o 90 °. Pasuje do patice GU10 a k využití všech jeho funkcí je nutný bridge. Je kompatibilní s platformami SmartThings, Asistent Google a Alexa a prodává se za 1 199 Kč.

Chytré stropní světlo Yeelight Ceiling Spotlight (one bulb)-white koupíte zde

Immax NEO LITE E27 9W barevná a bílá, stmívatelná, WiFi, 3 pack

Dalším tipem je LED žárovka Immax NEO LITE E27 9W barevná a bílá, stmívatelná, WiFi, 3 pack. Její světelný tok je 806 lumenů, průměr 60 mm a pasuje do patice E27. Samozřejmostí je možnost nastavit si její barvu, a protože je stmívatelná, též intenzitu vyzařovaného světla. Podle výrobce je její životnost 25 000 hodin. Je kompatibilní s platformami SmartThings, Asistent Google, Alexa, Apple Siri zkratky, Tuya a Lidl Home a stojí 699 Kč.

Chytrou LED žárovku Immax NEO LITE E27 9W 3 pack koupíte zde

SwitchBot Bot

Dalším tipem je Bluetooth spínač pro ovládání domácnosti SwitchBot Bot. Je kompatibilní se všemi kolébkovými spínači a tlačítky jakéhokoli domácího spotřebiče, které rázem promění v chytré zařízení. Slibuje snadnou instalaci do několika sekund – spínač stačí nalepit vedle tlačítka. Je kompatibilní s platformami SmartThings, Asistent Google, Alexa a Apple Siri zkratky a prodává se za 652 Kč.

Spínač pro ovládání domácnosti SwitchBot Bot koupíte zde

SwitchBot Contact Sensor

Posledním tipem v našem dnešním výběru je bezdrátový senzor na dveře a okna SwitchBot Contact Sensor. Funguje samostatně nebo ve spolupráci s centrální jednotkou. Disponuje integrovaným pohybovým senzorem pro detekci vstupu či odchodu, přičemž rozsah detekce je až 5 m, 90 ° horizontálně a 55 ° vertikálně. Senzor je možné umístit kamkoli, třeba na ledničku, šuplíky, klece domácích mazlíčků nebo rám dveří. Je kompatibilní s platformami SmartThings, Asistent Google, Alexa a Apple Siri zkratky a vyjde na 399 Kč.

Bezdrátový senzor na dveře a okna SwitchBot Contact Sensor koupíte zde

Dnes nejčtenější

.