Zavřít reklamu

Samsung nedávno dokončil instalaci modernizovaného zobrazovacího řešení ve Swiss Life Areně, která se díky tomu stala nejmodernější hokejovou arénou ve Švýcarsku. Toto řešení modernizuje prostor tím, že poskytuje přepracovaný hardware a software a také technickou podporu pro tým ZSC Lions a zahrnuje největší vnitřní LED kostku v Evropě. Tato vylepšení umožnila hale splnit standardy NHL, což je úroveň, kterou obvykle dosahují jen severoamerické arény.

Samsung uvnitř nainstaloval 669 m² LED signage displeje, což zahrnuje celkem přes 18 milionů LED diod. Od hráčů na postranních čárách až po fanoušky na tribunách – technologie živého displeje Samsungu umožňuje každému v hale ponořit se do akce díky excelentní ostrosti a konzistentnímu podání barev. Pokročilá technologie LED poskytuje realistickou kvalitu obrazu optimalizací úrovní jasu a eliminací lesku a vizuálních nekonzistencí.

Hlavním prvkem světelné instalace je LED kostka, která měří 8 x 12 x 12 m a pokrývá 416 m² LED signage displeje. Bez ohledu na to, kde si fanoušci v aréně sednou, budou si moci vychutnat ohromující videodisplej. Kostka má špičkovou kvalitu obrazu a živé barvy a udává náladu pomocí okolního světla a zvuku.

Pro vytvoření plynulého a dynamického zážitku pro hosty zahrnují displeje Samsungu různé světelné tabule – dlouhé a tenké LED obrazovky namontované na čelní straně balkónů – a zvuková zařízení. Díky optimální viditelnosti tabulí a technologii nízkého odrazu mají fanoušci jistotu, že nepřijdou o žádnou akci na ledě ani mimo něj, a to ani za neustále se měnících světelných podmínek.

Dodáním kompletního zobrazovacího řešení pomohl Samsung vylepšit divácký zážitek v hale, přičemž diváky doprovází od chvíle, kdy dorazí, až do jejich odjezdu. Díky němu mohou fanoušci prozkoumávat halu a zároveň zůstat informováni o nejnovějším dění na ledě.

Aby Samsung zajistil, že jeho technologie bude začleněna do všech koutů haly arény, nainstaloval po celém stadionu 240 strategicky umístěných obrazovek. Ve sportovním baru a kolem haly je k vidění křišťálově čistá kvalita obrazu jeho chytrého signage displeje, včetně řady Q. V hledišti budou hosté pro změnu uchváceni obří obrazovkou The Wall. Kromě toho Samsung do vybraných kanceláří klubu ZSC Lions nainstaloval své monitory z řady určené pro podniky.

Samsung je v této oblasti displejů největším hráčem, a to již 13 let po sobě. Předtím své signage obrazovky nainstaloval mimo jiné na americkém baseballovém stadionu Citi Field nebo stadionu amerického fotbalu Sofi Stadium.

Televize Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.