Zavřít reklamu

Přemýšlíte nad peněženku neruinujícími dárky, kterými byste rádi na Vánoce obdarovali někoho s androidovým telefonem, ale nic vás nemůže napadnout? Tak už přemýšlet nemusíte. Zde je 5 našich tipů na nejlepší dárky pro majitele smartphonů s Androidem do 500 Kč.

LAMAX Sphere2

Naším prvním tipem je Bluetooth reproduktor LAMAX Sphere2. Má výkon 5 W, frekvenční rozsah 50–20000 Hz, integrovaný mikrofon, rádio a podporuje kodeky AAC a SBC, funkci TWS (True Wireless Stereo) a přehrávání USB flash disků. Na jedno nabití vydrží hrát 20 hodin. Prodává se za 399 Kč.

Reproduktor LAMAX Sphere2 koupíte například zde

AlzaPower WC121 Wireless Fast Charger

Druhým tipem je univerzální bezdrátová nabíječka AlzaPower WC121. Disponuje výkonem 10 W, certifikací Qi, podporou rychlonabíjení a funkcí Smart IC pro automatickou detekci připojeného zařízení a optimální distribuci výkonu. Kromě toho má ochranu 4Safe (proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí) a LED indikaci nabíjení. Stojí 444 Kč.

Nabíječku AlzaPower WC121 koupíte zde

iPega 9157 Bluetooth

Třetím tipem je bezdrátový ovladač iPega 9157 Bluetooth. Disponuje analogovými páčkami, celkem deseti tlačítky, držákem pro telefon (o šířce až 95 mm) a na jedno nabití vydrží až 15 hodin. Kromě smartphonů a tabletů s Androidem a iOS je kompatibilní i s chytrými televizory a Windows (7, 8 a 10). Jeho cena činí 499 Kč.

Ovladač iPega 9157 Bluetooth koupíte například zde

M-Style Spider B držák na telefon na řídítka

Předposledním tipem je držák na telefon na řídítka M-Style Spider B. Je určený pro motorku a kolo (lze jej však využít i na cestovní čtyřkolku nebo skútr) a pro telefony s maximálními rozměry 88 x 175 x 12 mm. Je vyroben z vysokopevnostního plastu a má kovovou nohu, takže by měl něco vydržet. Používá uzamykací systém a slibuje jednoduchou instalaci na řídítka. Stojí 389 Kč.

Držák na telefon na řídítka M-Style Spider B koupíte například zde

Eloop E41

Posledním tipem v našem dnešním výběru je powerbanka Eloop E41. Má kapacitu 10000 mAh, dva výstupy (USB-A; až 5 V a 2,1 A), dva vstupy (Micro USB, USB-C; 2 A) a LED indikaci stavu. Kromě telefonu s ní dobijete i tablet. Bonusem je na powerbanku velmi pěkný design. Její cena je 449 Kč.

Powerbanku Eloop E41 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.