Zavřít reklamu

Samsung se formou tiskovky podělil o další informace o prodejních výsledcích svých modelových řad Galaxy Z Flip a Galaxy Z Fold v roce 2022, přičemž se zaměřil spíše na podnikový segment než na spotřebitelský trh jako celek. A podle společnosti i nezávislých průzkumníků trhu mají nyní skládací telefony Samsungu v podnikovém segmentu vyšší míru přijetí než kdykoli předtím.

Celosvětově na spotřebitelském i podnikovém trhu dosáhly skládací telefony Samsung v roce 2022 16 milionů dodávek, což představuje 73% meziroční nárůst. A příští rok společnost i pozorovatelé trhu očekávají, že se toto číslo zvýší na zhruba 26 milionů dodávek. Čistě v podnikové sféře se míra přijetí skládacích telefonů Samsung v roce 2022 zvýšila o neuvěřitelných 105 % ve srovnání s rokem 2021. Zdá se, že Galaxy Z Fold4 prostě splňuje všechny požadavky firemní klientely.

Galaxy Z Fold4 se stal skvělým nástrojem pro firemní zákazníky 

Samsung uvádí mnoho výhod používání Galaxy Z Foldu4 v podnikové sféře. Tento skládací telefon je díky svým schopnostem multitaskingu a kapesním rozměrům ale ideální zejména pro zákazníky z finančního sektoru, a to i díky podpoře S Penu. To totiž skvěle spolupracuje s DocuSign, tj. předním světovým řešením pro elektronický podpis, které používá 24 z 25 největších finančních společností z žebříčku Fortune 500. Další výhodou je Samsung DeX, který přináší do mobilního zařízení prostředí podobné stolnímu počítači.

Nedávný průzkum navíc ukázal, že nejpoužívanější aplikací v oblasti finančních služeb mezi profesionály v oblasti investic je Bloomberg Professional. A jak jste možná uhodli, aplikace je optimalizována tak, aby využívala jedinečný tvarový faktor Galaxy Z Foldu a poskytovala tržní data, analýzy, zprávy a komunikaci „intuitivnějším a maximálně pohlcujícím způsobem“.

Zdá se, že Samsung má se svými skládacími telefony velké plány, což by měla být dobrá zpráva pro všechny zákazníky. S výhledem do blízké budoucnosti, tedy alespoň do „nadcházejících měsíců“, společnost tvrdí, že je odhodlána spolupracovat s předními partnery v oboru na vytváření nových mobilních zážitků. Samsung pravděpodobně představí řadu Galaxy S23 na veletrhu Unpacked v San Franciscu v únoru příštího roku. Vedle chystaných vlajkových lodí bychom se mohli brzy dozvědět více informací o obchodních partnerstvích a podnikových mobilních aplikacích a službách optimalizovaných pro skládací telefony.

Galaxy Z Fold4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.