Zavřít reklamu

Je tu další díl našeho seriálu o tipech na nejlepší vánoční dárky pro majitele zařízení Samsungu. Tentokrát se podíváme na ty nejlepší řemínky pro hodinky Galaxy Watch.

FIXED Mesh Strap s šířkou 20mm černý

Prvním tipem je řemínek FIXED Mesh Strap s šířkou 20mm černý. Je to elegantní řemínek vyrobený z nerezové oceli, který nejlépe využijete ve společnosti. Kromě černé se nabízí také ve zlaté, růžově zlaté a stříbrné barvě a je kompatibilní s hodinkami řady Galaxy Watch4 a hodinkami Watch3, Active a Active2. Prodává se za 499 Kč.

Řemínek FIXED Mesh Strap s šířkou 20mm černý koupíte zde

Samsung Hybridní kožený řemínek (velikost M/L) černý

Druhým tipem je Samsung Hybridní kožený řemínek (velikost M/L) černý. Tento řemínek skvěle doplní vzhled vašich chytrých hodinek a bude vás náležitě reprezentovat ve společnosti. Kromě černé se nabízí také v hnědé, modré a žluté barvě. Určený je pro hodinky Galaxy Watch 4 (40, 42 a 44 mm) a Watch 4 Classic (46 mm) a stojí 829 Kč.

Samsung Hybridní kožený řemínek (velikost M/L) černý koupíte zde

Samsung Textilní řemínek světle modrý

Dalším tipem je Samsung Textilní řemínek světle modrý. Je vyrobený z nylonu, má rychloupínací systém a jeho celková délka činí 20,5 cm. Je určený pro hodinky Galaxy Watch4 Classic ve velikosti 46 mm a kromě světle modré barvy se nabízí v černé, šedé a červené. Jeho cena je 719 Kč.

 

Samsung Textilní řemínek světle modrý koupíte zde

Samsung Sportovní řemínek Extreme (velikost M/L)

Samsung Sportovní řemínek Extreme (velikost M/L) černý je vyrobený z plastu a hodinkám Galaxy Watch 4 (všechny velikosti) a Watch 4 Classic (46 mm) dodá atraktivní sportovní vzhled. Díky dvojím kolíkům se jen tak nerozepne a navíc díky četné perforaci zajišťuje dýchání kůže. Prodává se za 619 Kč.

Samsung Sportovní řemínek Extreme (velikost M/L) koupíte zde

Samsung Kovový řemínek z milánského tahu (velikost M/L) černý

Samsung Kovový řemínek z milánského tahu (velikost M/L) černý je vyroben z nerezové oceli a jeho černá barva vám umožní jej zharmonizovat s oblečením nebo jednoduše s vlastním vkusem. Určen je pro Galaxy Watch4 s velikostí 44 mm a stojí 1 219 Kč.

Samsung Kovový řemínek z milánského tahu (velikost M/L) černý koupíte zde

Aligator Watch 22 mm kovový řemínek černý

Posledním tipem z našeho dnešního výběru je Aligator Watch 22 mm kovový řemínek černý. Má zajímavý design, používá hodinářské osičky a slibuje snadné nasazení na hodinky. Určen je pro modely Galaxy Watch3, Galaxy Watch a Samsung Gear S. Prodává se za 499 Kč.

Aligator Watch 22 mm kovový řemínek černý koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.