Zavřít reklamu

Je tu další díl našeho seriálu o tipech na nejlepší vánoční dárky. Tentokrát se podíváme na ty nejlepší pouzdra a kryty pro telefony Samsungu.

AlzaGuard Crystal Clear TPU case

Naším prvním tipem je kryt AlzaGuard Crystal Clear TPU case, který je určený pro telefony Galaxy A13 a Galaxy A13 5G. Je vyroben z termoplastického polyuretanu (TPU), který zaručuje velkou pružnost a odolnost, a jeho tloušťka je 1 mm. Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a má vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu a výřezy pro konektory a tlačítka. Jeho cena je 179 Kč.

Kryt AlzaGuard Crystal Clear TPU case koupíte zde

FIXED Opus

Dalším tipem je pouzdro FIXED Opus, které je určeno pro aktuální hit střední třídy Galaxy A33 5G. Je vyrobeno z TPU a umělé kůže a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, prostor pro platební kartu a výřezy pro konektory a tlačítka. Zavírá se pomocí magnetu, takže uživatel bude mít jistotu, že se samovolně neotevře. Elegantní pouzdro se prodává za 399 Kč.

Pouzdro FIXED Opus koupíte zde

Samsung S-View Pouzdro

Dalším tipem je Samsung S-View Pouzdro pro telefony Galaxy A52, A52 5G a A52s. Je vyrobeno z plastu a umělé kůže a slibuje spolehlivou ochranu displeje proti poškrábání a dokonalé přilnutí k telefonu. Nechybějí mu výřezy pro konektory a tlačítka. Jeho cena je 649 Kč.

Samsung S-View Pouzdro koupíte zde

Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear Samsung Galaxy S22 5G

Dalším tipem je kryt Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear Samsung Galaxy S22 5G. Je vyroben z TPU a polykarbonátu a je tuhý, takže se může hůře nasazovat, ale poté bude pevně držet. Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a má výřezy pro konektory a tlačítka. Jeho „vychytávkou“ je technologie Air cushion, která pohlcuje sílu nárazu a telefon chrání před poškozením. Stojí 399 Kč.

Kryt Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear Samsung Galaxy S22 5G koupíte zde

Lenuo Leather flipové pouzdro

Dalším tipem je pouzdro Lenuo Leather pro další aktuální hit střední třídy Galaxy A53 5G. Luxusně vypadající měkké pouzdro je vyrobeno z kůže a TPU a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek a výřezy pro konektory a tlačítka. Jako pouzdro FIXED Opus se zavírá pomocí magnetu. K dispozici je v červené a modré barvě a prodává se za 459 Kč.

Lenuo Leather flipové pouzdro koupíte zde

Spigen AirSkin Crystal Clear Samsung Galaxy Z Flip4

Předposledním tipem je kryt Spigen AirSkin Crystal Clear pro aktuální ohebné véčko Samsungu Galaxy Z Flip4. Je vyrobeno z polykarbonátu a slibuje vysokou pevnost, díky které perfektně přilne k telefonu. Je kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a podporuje indukční nabíjení, nechybějí mu výřezy pro konektory a tlačítka a jako pouzdro Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear Samsung Galaxy S22 5G se chlubí technologií Air cushion. Jeho cena je 999 Kč.

Kryt Spigen AirSkin Crystal Clear Samsung Galaxy Z Flip4 koupíte zde

Spigen Tough Armor Black Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Posledním tipem v našem dnešním výběru je kryt Spigen Tough Armor Black pro telefon Samsung Galaxy S22 Ultra 5G. Je vyroben z TPU a polykarbonátu, takže je vysoce pevný a na telefon sedne „jako ulitý“. Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením, podporuje indukční nabíjení a má otvory pro konektory a ovládací prvky. Ani tomuto obalu nechybí technologie Air cushion. Jeho cena je 599 Kč.

Kryt Spigen Tough Armor Black Samsung Galaxy S22 Ultra 5G koupíte zde

Dnes nejčtenější

.