Zavřít reklamu

Když vypukla pandemie koronaviru a servisní střediska Samsungu musela být v Kanadě dočasně zavřena, společnost přišla s řešením, jež místním zákazníkům umožnilo i nadále dostávat podporu a bezpečné dodávky produktů. A za tuto snahu nyní kanadská pobočka korejského technologického obra dostala stříbrnou cenu v kategorii Best Customer Experience Crisis (nejlepší zákaznická zkušenost v krizi) na akci International Customer Experience Award (ICXA).

Samsung vyhrál druhé místo za svůj program s názvem Stay Home, Stay Safe (zůstaňte doma, zůstaňte v bezpečí), který se rozjel krátce po zavření servisních středisek v Kanadě a prostřednictvím kterého společnost dodržela svůj závazek k bezpečnosti a výjimečným zákaznickým službám. Program umožňoval zákazníkům přihlásit se k bezplatnému bezkontaktnímu vyzvednutí a vrácení bez ohledu na to, jestli na své produkty měli či neměli záruku.

Samsung kromě toho zavedl v servisních střediscích bezpečnostní protokoly, jako jsou přísné hygienické normy, a stal se také jediným výrobcem v branži, který nabízel „garážovou“ možnost opravy velkých spotřebičů. Stejně tak byl jediným výrobcem, jenž v Kanadě dodal zařízení zpět k zákazníkovi do tří až pěti pracovních dnů.

ICXA kromě Samsungu za nejlepší zákaznickou zkušenost v krizi ocenila Ministerstvo zdravotnictví Saúdské Arábie a společnosti Petromin Express, PZU SA, Shell International a Sunway Malls. „Jsme nesmírně poctěni oceněním za náš závazek poskytovat pohodlné, bezproblémové a dostupné služby pro naše zákazníky po celé zemi,“ nechal se slyšet viceprezident oddělení Corporate Service kanadského Samsungu Frank Martino.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.