Zavřít reklamu

Přemýšlíte nad cenově dostupnými dárky, kterými byste chtěli na Vánoce obdarovat někoho s androidovým telefonem, ale na nic nemůžete přijít? Žádný problém, zde je 5 našich tipů na dárky pro majitele smartphonů s Androidem do 300 Kč.

AlzaPower Onyx 5000mAh

Naším prvním tipem je powerbanka AlzaPower Onyx 5000mAh. Její výkon je 10 W, nabíjí až dvě zařízení zároveň a chlubí se technologií Smart IC, která automaticky detekuje připojené zařízení a stará se o optimální distribuci výkonu, a také 6násobnou bezpečnostní ochranou. Samozřejmě nechybí LED indikátor stavu baterie. Powerbanka je dostupná v černé nebo bílé barvě a stojí 299 Kč (v rámci probíhající akce Black Friday je to jen 199 Kč).

Powerbanku AlzaPower Onyx 5000mAh koupíte zde

Baseus Digital Display Dual USB Car Quick Charger 24W Silver

Druhým tipem je autonabíječka Baseus Digital Display Dual USB Car Quick Charger 24W Silver. Má výkon 24 W, dva výstupy USB (takže dokáže nabíjet dvě zařízení najednou), podpěťovou a přepěťovou ochranu a její velkou předností je univerzálnost – lze ji použít jak v osobním voze s napětím 12 V, tak například v nákladním vozidle využívajícím napětí 24 V. Její další výhodou je informační displej zobrazující aktuální napětí autobaterie, na základě čehož je možné zhodnotit její stav. Prodává se za 279 Kč.

Autonabíječku Baseus Digital Display Dual USB Car Quick Charger 24W Silver koupíte zde

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra + SD adaptér

Dalším tipem je paměťová karta SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra + SD adaptér. Nabízí rychlost čtení až 120 MB/s a zápisu 10 MB/s a hodí se ideálně pro ukládání videí natočených v rozlišení Full HD (což je stále preferovaná hodnota na celé řadě telefonů). Kromě toho se může chlubit velkou odolností (podle výrobce odolá nárazům, vodě, vysoké teplotě i rentgenovému záření). Stojí sice o něco více než náš stanovený limit (o 29 Kč), ale za tuto „paměťovku“ (značka SanDisk je na tomto poli považována za jednu z nejlepších) se drobný příplatek určitě vyplatí.

Paměťovou kartu SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra + SD adaptér koupíte zde

JBL T110

Předposledním tipem jsou sluchátka JBL T110. Společnost JBL asi blíže představovat nemusíme, je to jeden ze světově největších hráčů na poli audio zařízení, takže jeho produkty jsou zárukou kvality, a to i ty levnější. Špuntová sluchátka JBL T110 nabízejí frekvenční rozsah 20–20000 Hz, 9mm měnič, mikrofon, trojici nástavců ve velikosti S, M a L, délku kabelu 1,2 m a chlubí se špičkovým zvukem JBL Pure Bass, vyznačujícím se hlubokými basy. Dostupná jsou v bílé, černé a modré barvě a jejich cena činí 299 Kč.

Sluchátka JBL T110 koupíte například zde

Topone Tech JJT896

Naším posledním tipem je něco velmi praktického – dezinfekční sterilizátor Topone Tech JJT896. Je vyroben v praktickém tvaru, do kterého se vejdou všechny potřebné drobnosti k dezinfekci. Samozřejmě je přenosný a využijete jej pro předměty každodenní potřeby jako telefon, sluchátka, klíče nebo šperky. Funguje na principu UV sterilizace a podle výrobce je jeho účinnost 99,99 %. Kromě toho jej lze využít i jako bezdrátovou nabíječku. Stojí 299 Kč (v rámci probíhající akce Black Friday je to jen 99 Kč).

Dezinfekční sterilizátor Topone Tech JJT896 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.