Zavřít reklamu

Svět Samsungu je poměrně obsáhlý a jeho ekosystém propracovaný. Není to jen o telefonech, tabletech a hodinkách, tento jihokorejský výrobce toho má mnohem více, co vám může nabídnout. Cenová relace je přitom široká, takže si vyberete, i když chcete utratit jen pár stovek nebo rovnou mnoho tisíc Kč. Zde tedy najdete nejlepší vánoční dárky pro fanoušky Samsungu, tedy ať už pro sebe nebo rodinu a přátele. 

Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag 

Bluetooth SmartTag se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti. I v případě, že je off-line, může síť Galaxy Find Network použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte. Cena začíná na 899 Kč, koupit můžete ale i sadu čtyř, kde nějakou tu korunu ušetříte.

Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag koupíte zde

Samsung Wireless Charger Trio

S prostorem pro tři zařízení najednou, chytré hodinky a dva telefony nebo chytré hodinky, sluchátka a telefon, můžete svůj ekosystém zapnout najednou. Až bude váš den končit, položte svá zařízení na jedno místo, abyste byli připraveni na zítřek. Díky vyhrazenému místu pro hodinky Galaxy můžete své hodinky nabíjet maximálně pohodlně. A nalevo můžete nabíjet telefon, Galaxy Buds nebo další příslušenství. Cena je 1 590 Kč.

Samsung Wireless Charger Trio koupíte zde

Sluchátka Galaxy Buds2 

Užijte si silné, hluboké basy a čisté výšky díky dvoucestným dynamickým reproduktorům. Galaxy Buds2 vám přinášejí vyváženou zvukovou kvalitu, která obohatí každý moment vašeho poslechu. Jako byste byli součástí samotného zvuku. Trojice mikrofonů a vestavěný hlasový snímač vám pomohou uskutečňovat čistší hovory, zatímco řešení na bázi strojového učení filtruje okolní ruchy, takže budete moci snadněji sdílet své zážitky s rodinou a přáteli. Design s minimem výstupků potlačí okolní vítr a vaše hovory tak nebudou ničím rušeny. Tato sluchátka vás vyjdou jen na 2 590 Kč.

Galaxy Buds2 koupíte například zde

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro 

Jedná se o vrcholný model sluchátek Samsungu. Cesta rytmického a čistého akustického zvuku začíná přímo u zdroje vašeho oblíbeného zařízení Galaxy. Exkluzivní Samsung Seamless Codec přináší vysoce kvalitní 24bitový zvuk přímo do vašich uší. Se systémem tří mikrofonů s vysokým SNR (poměrem odstupu signálu k šumu), Galaxy Buds2 Pro eliminují mnohem více vnějšího hluku – dokonce i tak jemného, jako je vítr. Začněte mluvit a Voice Detect vypne ANC, zatímco aktivuje Ambient sound. To vám umožní slyšet konverzaci jasněji a bez nutnosti vyjmout Galaxy Buds2 Pro z uší. Díky inteligentnímu 360° řešení je navíc zvuk mnohem realističtější. Aktuální cena sluchátek je 4 989 Kč.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Ochranný kryt s klávesnicí a touchpadem 

Sháníte-li ideální možnost, jak zajistit svůj tablet před následky vyklouznutí z ruky, tak se v tomto případě jedná o to nejlepší možné řešení. Vejde se do něj tablet uhlopříčky do 14,6“, tedy model Tab S8 Ultra. Pevná kostra pouzdra zabezpečí, že váš tablet už nic neohrozí. Ke všemu vás za žádných okolností nesvazuje v užívání žádných tlačítek ani konektorů. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál, kterým je polykarbonát a polyuretan. Černá varianta pouzdra na tablet už jen výborně doplňuje jeho perfektní vzhled. Cena řešení je 5 975 Kč.

Klávesnici s touchpadem pro Galaxy Tab S8 Ultra koupíte zde

The Freestyle 

Vše, co očekáváte od inteligentního projektoru, naleznete v jedné, kompaktní formě. Je totiž lehký a praktický na nošení. Vezměte si projektor The Freestyle s sebou kamkoliv půjdete a vychutnejte si momenty na velké obrazovce kdykoliv a kdekoliv – je totiž kompatibilní s externími bateriemi, které se vyznačují standardem USB-PD a výkonem 50 W/20 V nebo vyšším. Automaticky opravuje zkosený obraz a upravuje ho do pravidelného obdélníku, stejně jako automaticky zaostří obraz během několika málo sekund. Vy se tak můžete soustředit jen na obsah. K tomu je zde i automatické vyrovnání, které zajišťuje ideální pozici obrazu, i když je projektor umístěný na nerovném podkladu. Cena řešení je aktuálně 19 990 Kč.

Projektor The Freestyle koupíte třeba zde

BESPOKE Jet Pet 

Vychutnejte si jednoduchý způsob čištění a nabíjení vysavače. Vysýpací stanice All-in-one efektivně vyprázdní prachový koš pomocí technologie „Air Pulse“ a zároveň dobije baterii. Navíc zachytí až 99,999 % jemného prachu a antibakteriální sáček na prach zabrání růstu až 99,9 % bakterií. Čistěte různé typy podlah s maximálním výkonem. Samsung HexaJet Motor generuje sací výkon až 210 W. Aerodynamický design vzduchového systému rovněž optimalizuje proudění vzduchu, zatímco multicyklónová filtrace efektivně zachytává i jemné prachové částice. Vysavač Bespoke koupíte za 20 990 Kč.

BESPOKE Jet Pet je k dispozici zde

Dnes nejčtenější

.