Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 14. do 18. listopadu obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy S21, Galaxy S20, Galaxy Note20, Galaxy Fold 5G, Galaxy S10e a Galaxy Tab Active3.

Na všechna výše uvedená zařízení začal Samsung vydávat listopadový bezpečnostní patch. U řady Galaxy S21 nese aktualizace firmwarovou verzi G99xBXXS5DVK1 a jako první dorazila do různých zemí Evropy, u řady Galaxy S20 verzi G98xFXXSFGVK1 (4G varianta) a G98xBXXSFGVK1 (5G varianta) a jako první byla dostupná napříč starým kontinentem, u řady Galaxy Note20 verzi N98xFXXS5GVK1 (4G varianta) a N98xBXXS5GVK (5G varianta) a jako první „přistála“ v zemích jihovýchodní Evropy, resp. Švýcarsku, u Galaxy Foldu 5G verzi F907BXXU6HVJ7 a jako první byla zpřístupněna ve Velké Británii, u Galaxy S10e verzi G970FXXSGHVK1 a jako první dorazila mimo jiné do Česka, Polska nebo Německa a u tabletu Galaxy Tab Active3 (přesněji jeho LTE varianty) verzi T575XXS3DVK2 a jako první byla k dispozici v Mexiku.

Listopadový bezpečnostní patch opravuje celkem 46 zranitelností, z nichž tři byly označeny za kritické a 32 za velmi vážné. Zahrnuje také 15 dalších oprav, které se netýkají zařízení Galaxy. Jedním z nejvážnějších exploitů, které opravil, je ten, který útočníkům umožňoval dostat se k informacím o hovorech z telefonu či tabletu Galaxy. Kromě toho byly vyřešeny bezpečnostní problémy v čipech Exynos, nesprávná validace vstupu ve funkcích DualOutFocusViewer a CallBGProvider nebo chyba, která útočníkům umožňovala přistupovat k privilegovaným API rozhraním pomocí funkce StorageManagerService.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.