Zavřít reklamu

Microsoft před časem ve Windows 10 představil aplikaci Propojení s telefonem (Phone Link), která umožňuje si na počítači například prohlížet textové zprávy nebo provádět či přijímat hovory. Aplikace byla zpočátku kompatibilní pouze s telefony Samsungu, s vydáním Windows 11 se však rozšířila na všechny androidové smartphony. Již brzy by do ní měla přibýt zajímavá nová funkce.

Touto funkcí je možnost streamovat z androidového telefonu zvuk do počítače s Windows 11. Zní „to“ velmi podobně jako funkce Spotify Connect, jež umožňuje streamovat hudbu do dalších zařízení. Nová možnost v aplikaci Propojení s telefonem však uživatelům pravděpodobně umožní streamovat více než jen hudbu ze Spotify.

Bohužel, funkce streamování zvuku není zatím široce dostupná. Nová možnost se zobrazuje jen vybraným uživatelům a podle všeho zatím není funkční. Zpřístupněna by však měla být co nevidět.

Aplikace by kromě toho měla brzy dostat ještě jednu užitečnou funkci. Má název Continuity Browser History a bude se týkat uživatelů telefonů Samsungu, kteří na nich používají prohlížeč Samsung Internet. Díky ní budou moci snadno sdílet historii vyhledávání s počítačem s Windows 11 a opačně.

Dnes nejčtenější

.