Zavřít reklamu

Je pravda, že o poznání častěji hledáme své mobilní telefony než hodinky, které máme pevně obepnuté kolem našeho zápěstí. Existují ale četné situace, kdy je sundáme a pak nevíme, kde jsme je nechali. Předně je vhodné možnost hledání nejdříve aktivovat, a pak samozřejmě vědět, jak najít ztracené Galaxy Watch. 

Je důležité zmínit, že pokud si neaktivujete možnost hledání skrze aplikaci Galaxy Wearable v kombinaci se SmartThings, budete mít v hledání smůlu. V tomto ohledu je hledání telefonu za pomoci hodinek o poznání intuitivnější.

První kroky v hledání Galaxy Watch 

Při spárování hodinek s telefonem otevřete aplikaci Galaxy Wearable. Zde klepněte na Najít moje hodinky. Pokud jste dosud aplikaci SmartThings neotevřeli a nenastavili, budete tak muset učinit. Klepněte tedy na Pokračovat a vyberte určování polohy, kde se samozřejmě hodí volba Přesná. Následně povolte požadované přístupy. Aplikace SmartThing primárně slouží k ovládání vaší chytré domácnosti a abyste mohli funkci Najít používat, musí se nejdříve stáhnout, aby se poté možnost zobrazovala na záložce Život.

Jak najít ztracené Galaxy Watch 

  • Otevřete aplikaci Galaxy Wearable. 
  • Vyberte možnost Najít moje hodinky. 
  • Opět budete přesměrováni do SmartThings, kde pokud nemáte funkci Najít nainstalovanou, učiňte tak zobrazenou možností a vyberte, která vaše zařízení bude moci aplikace vyhledávat. 
  • Nyní už vidíte mapu s nalezenými produkty. Stačí zde tedy vybrat vaše Galaxy Watch a vidíte, kde se aktuálně nacházejí. 
  • Můžete se jejich polohu nechat navigovat nebo je prozvonit. 
  • Pokud nabídku rozjedete, lze zde aktivovat i možnosti upozornění, pokud zařízení zapomenete, nebo sdílení jeho polohy. 

Když máte SmartThings nastaveno, kdykoli pak klepnete v aplikaci Galaxy Wearable na Najít moje hodinky, budete přímo přesměrováni do příslušné sekce. Pokud používáte rodinné sdílení, můžete zde vidět i zařízení členů domácnosti. Je vhodně si celým tímto procesem projít ještě dříve, než k samotné ztrátě hodinek samozřejmě dojde, protože pak už je těžko dohledáte. 

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.