Zavřít reklamu

Známe to určitě všichni. Někam jsme založili telefon a nevíme kam, přičemž při jeho hledání stále nejsme úspěšní a začíná nás chytat panika. Jak najít ztracený telefon Samsung s Galaxy Watch4 na ruce ale není nijak složité, protože k tomu hodinky nabízejí speciální funkci. 

Prohledáváte batoh pořád dokola, a telefon v něm není? Není ani v kabelce a nezapadl vám ani mezi polštáře pohovky? Pokud se spojení mezi vaším telefonem a hodinkami ztratí, tedy že se od telefonu příliš vzdálíte, hodinky vás na to upozorní zavibrováním a na 12. hodině uvidíte ikonu přeškrtnutého telefonu značící, že se vzájemné propojení přerušilo.

Jak najít ztracený Android telefon s Galaxy Watch 

Pokud se ale obě zařízení „vidí”, je jasné, že někde kolem vás váš telefon prostě bude. Z hodinek Galaxy Watch4 na něm můžete začít přehrávat zvukovou melodii tak, abyste jej lépe lokalizovali. Stačí k tomu jít do obdoby Panelu rychlého spuštění známého z telefonů. Zobrazíte jej potažením prstu přes displej z jeho horní okraje.

Zde najděte ikonu obdélníku značící podobu telefonu s lupou, která zase odkazuje na hledání. Ve standardním nastavením je až na třetí obrazovce, celý panel si ale můžete přeskládat dle své libosti. Po klepnutí na ikonu začne váš telefon vydávat zvuky a vibrace tak, abyste jej našli, ať už se schovává kdekoli. Nabídkou Stop můžete přehrávání zastavit, následně jej popřípadě ještě obnovit nabídkou Start. Při hledání telefonu za pomoci hodinek se na něm také zobrazuje patřičná informace, pokud jej třeba najde někdo jiný, než vy.

Související články

Dnes nejčtenější

.